Rekrutujemy specjalistów
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Wszędzie
Search in posts
Search in pages
Sklep
Szkolenia
Doradztwo personalne
Oferty pracy
kategoria-szkolenia-przepisy-prawa
Szkolenia – Przepisy Prawa
kategoria-szkolenia-obsluga-klienta
Szkolenia – Obsługa Klienta
kategoria-szkolenia-dla-oswiaty
Szkolenia dla Oświaty
kategoria-szkolenia-praca-w-zespole
Szkolenia – praca w zespole
kategoria-szkolenia-integracyjne
Szkolenia integracyjne

Szkolenia dla kadry kierowniczej oświaty – szeroki zakres tematyczny

Systematyczne szkolenia dla kadry kierowniczej oświaty to nie tylko utrwalanie posiadanej już wiedzy, ale także możliwość zdobycia nowych umiejętności. Rozwój kompetencji nauczycieli jest niejako wpisany w charakter placówki oświatowej, której głównym zadaniem jest edukacja. Udziału w dedykowanych kursach dla kadry kierowniczej oświaty pozwala zweryfikować obecnie stosowane metody i zestawić je z nowymi sposobami. Z racji tego, że mamy doświadczoną kadrę profesjonalistów, jesteśmy w stanie zagwarantować szeroki zakres tematyczny i dopasować go do potrzeb szkolenia. W Illustro.pl przekażemy praktyczną wiedzę m.in. o rozwiązywaniu konfliktów, komunikacji z uczniami i ich opiekunami czy budowaniu wizerunku placówki. To tylko kilka tematów, sprawdź pełną ofertę lub porozmawiaj z naszym konsultantem.

Szkolenia dla pracowników administracji w oświacie niezależnie od etapu nauczania

W Illustro.pl podchodzimy kompleksowo do szkolenia dla pracowników administracji w oświacie. Mamy na uwadze, że praca w takim charakterze wiąże się z wieloma codziennymi wyzwaniami. Dlatego przekazywana przez nas wiedza jest zawsze aktualna, a kursy przeznaczone są dla nauczycieli na każdym etapie nauki. Szkolimy personel, który ma do czynienia zarówno z przedszkolakami, uczniami podstawówki, jak i liceum czy uczelni wyższych. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i przekazujemy wiedzę zgodną z potrzebami i celem szkolenia.

Szkolenia dla oświaty poprawiają umiejętność komunikacji

Szkolenia dla oświaty pozwalają również poznać elementy skutecznej komunikacji. To niezwykle ważne w pracy szczególnie z uczniami. Przekazywanie wiedzy w sposób efektywny i ciekawy przełoży się na skupienie adeptów oraz ich wyniki w nauce. Warto inwestować w rozwój pracowników oświaty, ponieważ ich zaangażowanie i motywacja do pracy ma silne powiązanie z tym, jak odbierają to uczniowie oraz ich opiekunowie.

Szkolenia oświatowe oparte na zadaniach warsztatowych

To, co wyróżnia nasze szkolenia oświatowe to uwzględnienie praktycznych ćwiczeń w harmonogramie. Wiedza teoretyczna to bardzo istotna kwestia i mocno kładziemy na nią nacisk, jednak dopiero w życiowych sytuacjach można ją umiejętnie wykorzystać. Dzięki temu kursanci łatwiej ją zapamiętają i wdrożą w codzienność. Porozmawiajmy już dziś o potrzebach i oczekiwaniach Twojej placówki. Napisz do nas, a pomożemy Ci określić cel i obszary, które potrzebują wsparcia. Zadbajmy o świadomy rozwój pracowników oświaty!

Zapisz się na newsletter!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Illustro Doradztwo s.c. Grzegorz Rippel & Anna Marcichowska-Kotas i zapoznałem/am się z Polityką Prywatności.