fbpx
Oferty pracy
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Wszędzie
Search in posts
Search in pages
Sklep
Szkolenia
Doradztwo personalne
Oferty pracy
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Wszędzie
Search in posts
Search in pages
Sklep
Szkolenia
Doradztwo personalne
Oferty pracy
Illustro Szkolenia Doradztwo

ul. Cygana 4
45-131 Opole

NIP 991-006-34-56
REGON 160019478

Illustro Doradztwo s.c.

ul. Cygana 4
45-131 Opole

NIP 754-29-73-174
REGON 160247096

Napisz do nas
  • Wyrażenie zgody
Skontaktuj się z nami.
Grzegorz Rippel
Właściciel
Marek Nowak
Dyrektor ds. organizacji i rozwoju
Magdalena Kondziela
Specjalista ds. administracji i szkoleń
Sandra Samsel
Konsultantka ds. rekrutacji i szkoleń
Anna Rojewska
Konsultantka ds. rekrutacji i szkoleń
Mateusz Jankowski
Młodszy specjalista ds. marketingu
Trenerzy.
Katarzyna Krupa
Trener z zakresu etykiety i wizerunku w biznesie
Rozwiń
Prelegentka TEDxSGH oraz licznych konferencji biznesowych. Absolwentka Dyplomacji i Stosunków Międzynarodowych w Collegium Civitas w Warszawie. Pracowała w Parlamencie Europejskim w Brukseli.

Prowadząca liczne wydarzenia biznesowe, kulturalne, a także sportowe zarówno polsko, jak i anglojęzyczne. Kiedyś tancerka i wielokrotna finalistka turniejów tańca towarzyskiego na całym świecie. Jej kariera rozwijała się również w mediach. Katarzyna Krupa to uczestniczka pięciu edycji kultowego programu Taniec z Gwiazdami, prowadząca poranny program na żywo w Telewizji WP oraz reporterka w programie Dzień Dobry TVN.

Ambasadorka Akcji Społecznej „Sama Definiuję Swój Sukces”.
Marcin Łaski
Trener umiejętności interpersonalnych, sprzedażowych i menadżerskich
Rozwiń
Doradca biznesowy, konsultant, wykładowca akademicki, coach. Absolwent Marketingu na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Certyfikowany Trener Biznesu Studium Trenerów Europejskiej Grupy Doradczej.

Wykładowca akademicki na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz PWSZ w Kaliszu, posiadacz certyfikatu w zakresie wywierania wpływu i perswazji oraz wielu akredytacji PARP w zakresie prowadzenia szkoleń i konsultacji.

W ramach praktyki trenerskiej i doradczej od niemal 15 lat prowadzi szkolenia oraz coachingi dla firm prywatnych i pracowników sektora publicznego (m.in. ZUS, Poczta Polska, Powiatowe Urzędy Pracy, Urząd Miasta Poznania, Urzędy Marszałkowskie Łódź i Zielona Góra, MOPS Kędzierzyn-Koźle, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Obrony Narodowej, Master Foods Poland, Johnson & Johnson Poland, Nestle Pacific Polska, Lexmark International Polska, Procter & Gamble Poland, ING Nationale Nederlanden).

Marcin przeprowadził ponad 15 000 godzin dydaktycznych szkoleń w ramach projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Przeszkolił blisko 10 000 pracowników firm o zróżnicowanym profilu organizacyjnym i branżowym; zarówno prywatnych, jak i państwowych.
Daniel Pałyga
Trener z zakresu prawa pracy
Rozwiń
Absolwent studiów administracyjnych na Uniwersytecie Opolskim oraz studiów ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Od 21 lat związany z szeroko pojętym zarządzaniem ludźmi. Specjalista z zakresu czasu pracy oraz wynagrodzeń zajmujący się tematyką związaną z kontrolą prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, legalnością zatrudnienia.

Szkolenia prowadził m.in. dla Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Centrum Kultury, ZOO w Warszawie, Elewarr.

Świadczy usługi szkoleniowe, doradcze i konsultingowe w obszarze zatrudnianie cudzoziemców, systemów i rozkładu czasu pracy, czasy pracy kierowców, mobbingu, dyskryminacji i nierównego traktowania, systemów wynagrodzeń, delegowania pracowników, czy absencji pracowniczych.
Jan Jakub Cendrowski
Trener z zakresu komunikacji marketingowej, e-commerce i social media
Rozwiń
Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. Nauczyciel akademicki Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Od ponad piętnastu lat związany z marketingiem internetowym: Dyrektor kreatywny jednej z topowych agencji marketingowych z Wrocławia, prowadzącej projekty marketingowe dla czołowych firm i marek, m.in. Tymbark, Kubuś czy Żabka. Prowadził także projekty marketingowe dla największych sieci handlowych w Polsce – Auchan, Carrefour, Makro, Real, Tesco. Projektował i wdrażał strategie komunikacji z wykorzystaniem kanałów YouTube, Facebook, Instagram, Twitter. Laureat nagród branżowych oraz autor publikacji z dziedziny marketingu w czasopismach branżowych m.in. Marketer + oraz NowyMarketing.pl.
Wojciech Walla
Trener umiejętności sprzedażowych, kompetencji menadżerskich i rozwoju osobistego
Rozwiń
Trener z 18-letnim doświadczeniem biznesowym na stanowiskach Doradcy, Managera, Trenera wewnętrznego i Coacha zespołów sprzedaży.
Od 12 lat realizuje projekty szkoleniowe, w ramach których przeprowadził ponad 10 000 godzin warsztatów sprzedażowych i sesji doradczych.

Posiada certyfikat Practitioner Coach Diploma Noble Manhattan Coaching, IMF Effectiveness wydanym przez The Insitute for Motivational Living Inc.
Ukończył szkoły trenerów OSH Kontrakt i Moderator, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

Poprowadził szkolenia dla Komisji Europejskiej, Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach, PCPR w Wodzisławiu Śląskim, MOPS Wodzisław Śląski, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Unilever Polska, Ministerstwa Sprawiedliwości, Mix Electronics, Leroy Merlin, Autosan Sanok, Meble Black Red White, Mebel Rust, AGD Market Sp. z o.o. i wielu innych. Realizował projekty dla Państwowej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.
Wiktor Balcer
Trener z zakresu wystąpień publicznych, marketingu i PR
Rozwiń
Marketing i PR Manager w Cityboard Media, wykładowca w Instytucie Psychologii SWPS w Warszawie.

Pracował w agencjach Profile i ZOOM bsc. Realizował kampanie dla PGE EJ1, Onetu, Mniejszości Niemieckiej w Polsce, Agencji Rozwoju Przemysłu, Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności. Jako trener szkolił pracowników Tauronu, GDDKiA, Ministerstwa Środowska, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego i Agencji Rozwoju Przemysłu.

Komentator Gazety Wyborczej Opole. Publikował w Polska The Times, Gazecie Finansowej, Nowym Marketingu. Prelegent i moderator na kongresach i seminariach. Współautor 5 książek naukowych z zakresu PR i komunikacji. Ukończył studia magisterskie (socjologia), podyplomowe (PR) i doktoranckie (politologia).

Zapisz się na newsletter!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Illustro Doradztwo s.c. Grzegorz Rippel & Anna Marcichowska-Kotas i zapoznałem/am się z Polityką Prywatności.