Rekrutujemy specjalistów
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Wszędzie
Search in posts
Search in pages
Sklep
Szkolenia
Doradztwo personalne
Oferty pracy
Ogłoszenie archiwalneSzukasz pracy? Zobacz nasze wszystkie aktualne ofertySprawdź aktualne oferty pracy

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, działającej od ponad 90 lat na rynku  międzynarodowym, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Technolog / Inżynier Konstruktor (Siemens NX)

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie, kształtowanie, wymiarowanie i optymalizacja elementów z tworzyw sztucznych (termoplastycznych) głównie dla przemysłu motoryzacyjnego (Siemens NX) – komponentów, detali, wiązek
  • Weryfikacja rysunków geometrii, w tym tolerancji kształtu i położenia
  • Uczestnictwo w całym procesie rozwoju produktu od fazy koncepcji do wdrożenia do produkcji seryjnej włącznie z przygotowaniem dokumentacji do poszczególnych etapów procesu
  • Opracowanie modelu 3D i/lub schematu elektrycznego wiązek, komponentów i detali, skojarzenie schematu elektrycznego, generowanie dokumentacji 2D zgodnie z wymaganiami klientów (CSR)
  • Opracowywanie zmian inż. i ich wdrażanie: w modelu 3D, aktualizacja dokumentacji 2D, analiza narzędzi i wyposażenia oraz ich projektowanie i rozwój
  • Udział w zespole przygotowującym analizę przyczyn i skutków wad projektu/konstrukcji (DFMEA) oraz procesu (PFMEA)
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych
  • Nadzór nad wykonaniem prototypów
  • Współpraca z innymi działami firmy w Polsce, zagranicznymi, w tym z centralą

Na co zwracamy uwagę:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane techniczne: mechanika, budowa maszyn, elektrotechnika
  • Znajomość procesów produkcyjnych
  • Znajomość środowiska CAD 2D i 3D
  • Umiejętność projektowania 3D (Siemens NX)
  • Umiejętność projektowania 2D (AutoCAD – warstwy/struktury)
  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość budowy samochodów oraz procesów montażowych u OEM
  • Wiedza w zakresie projektowania części samochodowych oraz narzędzi montażowych
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • czas pracy 7.00-15.00 lub 8.00-16.00
  • możliwość pracy zdalnej
  • wsparcie ze strony doświadczonych członków zespołu i przełożonych (a przy tym dobra atmosfera)
  • dostęp do specjalistycznych szkoleń
  • praca w niemieckiej firmie
  • dojazd do pracy (dotyczy tylko obszarów na których kursuje firmowa linia)
  • ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Dane oferty
Osoba do kontaktu
Sandra Samsel
Konsultant ds. rekrutacji i szkoleń