Rekrutujemy specjalistów
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Wszędzie
Search in posts
Search in pages
Sklep
Szkolenia
Doradztwo personalne
Oferty pracy

Dla naszego Klienta, firmy LATEX OPONY SP. Z O.O.​ jednej z największych hurtowni branży oponiarskiej, posiadającej ogólnopolską sieć sprzedaży i dystrybucji, wyposażoną w innowacyjne technologie e-commerce, cieszącej się bardzo dobrą opinią w branży, a także na rynku pracy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Opole

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja strategii marketingowej firmy. Prowadzenie kampanii marketingowych firmy oraz bieżąca współpraca z działem sprzedaży oraz zarządem firmy
  • Udział w planowaniu, wykonywaniu i rozliczaniu budżetów marketingowych
  • Planowanie, wdrażanie i monitorowanie kampanii reklamowych oraz tworzenie odpowiednich treści promocyjnych (teksty, grafiki, wideo)
  • Opracowywanie materiałów marketingowych we współpracy z działem sprzedaży – prezentacji, ofert, broszur reklamowych i newsletterów
  • Redagowanie tekstów informacyjnych i reklamowych na potrzeby aktualnie prowadzonych działań sprzedażowych
  • Prowadzenie działalności PR i marketingowej w mediach społecznościowych, m.in. na LinkedIn i Facebooku
  • Nadzór nad magazynem materiałów marketingowych, bieżąca dystrybucja materiałów
  • Współpraca z działami handlowymi w zakresie obsługi akcji handlowych, analiza i monitorowanie działań promocyjnych
  • Współpraca z producentami opon w zakresie prowadzonych działań marketingowych, agencjami reklamowymi, prasą branżową
  • Pozyskiwanie i negocjacja warunków z dostawcami usług i materiałów marketingowych
  • Organizacja i budżetowanie eventów, wyjazdów integracyjnych, imprez okolicznościowych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 1 rok
  • Doświadczenie w przygotowywaniu tekstów marketingowych oraz grafik (strony www, social media, mailing, katalogi, ulotki itp.)
  • Doświadczenie w pracy z treścią dla firm klientów B2B
  • Znajomość zasad SEO w obszarze tworzenia treści
  • Bardzo dobra znajomość gramatyki oraz zasad pisowni w j. polskim oraz j. angielskim
  • Samodzielność i rzetelność w realizacji zadań

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Po okresie próbnym, możliwość pracy w trybie zdalnym
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie zajęć sportowych

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Dane oferty
Osoba do kontaktu
Sandra Samsel
Specjalista ds. rekrutacji i HR