Rekrutujemy specjalistów
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Wszędzie
Search in posts
Search in pages
Sklep
Szkolenia
Doradztwo personalne
Oferty pracy
Ogłoszenie archiwalneSzukasz pracy? Zobacz nasze wszystkie aktualne ofertySprawdź aktualne oferty pracy

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży automotive, działającej  na rynku międzynarodowym, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik działu jakości

Twoje obowiązki:

  • Przygotowanie, udział i nadzorowanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Planowanie, organizowanie i koordynowanie audytów produktu i procesów oraz
    regularne monitorowanie ich wyników, sporządzanie  raportów i przedstawianie wniosków zarządowi służących usuwaniu niezgodności i doskonaleniu
  • Udział w działaniach dotyczących wdrażania nowych procesów, produktów w obszarze
    tworzenia niezbędnej dokumentacji jakościowej
  • Wykonywanie raportów i analiz jakościowych przy produkcji partii próbnej oraz preseryjnej
  • Analiza danych produkcyjnych w celu opracowania skutecznych strategii ich rozwiązania
  • Zarządzanie podległym zespołem

Wymagamy:

  • Ukończone studia wyższe w obszarze produkcji/zarządzania/jakości
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w zarzadzaniu jakością w przemyśle motoryzacyjnym
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • Udokumentowana znajomość standardów obowiązujących w branży motoryzacyjnej, w szczególności: IATF 16949, ISO 14001, ISO 45001, VDA, PPAP, APQP, SPC, MSA, FMEA
  • Znajomość obowiązujących przepisów, norm i standardów dotyczących produkcji,
    bezpieczeństwa pracy, ochrony środowiska, zarzadzania jakością i innych
  • Znajomość Microsoft Office
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację w obszarze zawodowym, min. poziom B2
  • Umiejętność zarzadzania zespołem

Nasza Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • Wysokiej klasy samochód służbowy z możliwością użytkowania prywatnego
  • Praca w konstruktywnej atmosferze w zespole doświadczonych specjalistów
  • Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Praca jednozmianowa, elastyczny czas pracy możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 9:00
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków obcych

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Dane oferty
Osoba do kontaktu
Sandra Samsel
Specjalista ds. rekrutacji i HR