Rekrutujemy specjalistów
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Wszędzie
Search in posts
Search in pages
Sklep
Szkolenia
Doradztwo personalne
Oferty pracy
Ogłoszenie archiwalneSzukasz pracy? Zobacz nasze wszystkie aktualne ofertySprawdź aktualne oferty pracy

Dla naszego klienta, firmy Baumar, generalnego wykonawcy, jednej z najszybciej rozwijających się firm w regionie w obszarze budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego, cieszącej się bardzo dobrą renomą zarówno wśród inwestorów, jak również na rynku pracy, szukamy kandydata na stanowisko:

Inżynier Budowy

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór i kontrola techniczna prowadzonych robót.
  • Weryfikacja dokumentacji wykonawczej.
  • Udział w tworzeniu harmonogramów prac oraz koordynacja prac pomiędzy branżami i podwykonawcami.
  • Odbiór oraz kontrola prac wykonywanych pod względem ilości, jakości oraz założonych terminów.
  • Przygotowywanie dokumentacji budowy.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – budowlane (lub pokrewne).
  • Min. 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wiedza techniczna i doświadczenie w kierowaniu całością zagadnień budowlano-inwestycyjnych.
  • Znajomość prawa budowlanego i przepisów wykonawczych oraz procedur administracyjnych.
  • Umiejętność zarządzania priorytetami, terminowość i bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Pracę na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę, po okresie próbnym.
  • Umowa o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem, adekwatnym do posiadanego doświadczenia i umiejętności.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych: dofinansowanie zajęć sportowych, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.
  • Współpracę ze specjalistami z ogromnym doświadczeniem w zakresie kierowania projektami, przygotowywania projektów do realizacji, realizacji budów, projektowania.
  • Zależy nam, żebyś mógł poszerzać swoją wiedzę i umiejętności – dbamy o rozwój naszych pracowników, zapewniając wsparcie, dopasowane szkolenia i kursy.
  • Długofalową współpracę w strukturach firmy, a także możliwość awansu.
  • Nowoczesne narzędzia pracy – wiemy jak ważne są komfortowe warunki pracy oraz sprzęt na którym pracujesz
  • Dobra atmosfera jest dla nas ważna. U nas będziesz pracować w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę a nie rywalizację i konkurencję.
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w największych projektach inwestycyjnych w regionie.
  • Co się dla nas liczy: rozwój osobisty i firmy, poprzez ciągłe doskonalenie i budowanie renomy.

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Dane oferty
Osoba do kontaktu
Sandra Samsel
Specjalista ds. rekrutacji i HR