Dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej, będącej częścią niemieckiego koncernu, specjalizującej się w produkcji podzespołów dla przemysłu oraz branży automotive, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Główna Księgowa

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Do rekrutacji zapraszamy kandydatów z całej Polski – firma oferuje wsparcie w relokacji.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie na rynku pracy – wynagrodzenie przewidziane na tym stanowisku jest wyższe niż rynkowa mediana płacy.
  • Umowa o pracę lub inna preferowana przez kandydata forma współpracy.
  • Elastyczne podejście do czasu pracy – w szczególnych przypadkach możliwość pracy zdalnej.
  • Pracę w Spółce o bardzo dobrej renomie i stabilnej sytuacji ekonomicznej.
  • Realny wpływ na kształtowanie polityki finansowej Spółki.
  • Dysponowanie dużym i kompetentnym zespołem księgowym.
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy.
  • Możliwość ciągłego rozwoju własnych kompetencji poprzez szkolenia specjalistyczne dedykowane dla działu księgowego.
  • Po okresie próbnym możliwość prokury.
  • Wyjazdy i wyjścia integracyjne.

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie działem księgowości – merytoryczny nadzór nad pracą działu księgowości oraz prawidłowym i terminowym księgowaniem operacji gospodarczych w firmie produkcyjnej.
  • Terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych i prowadzenie dokumentacji podatkowej.
  • Odpowiedzialne prowadzenie ksiąg rachunkowych przedsiębiorstwa produkcyjnego.
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie krajowych procedur dotyczących kontroli finansowej przedsiębiorstwa.
  • Nadzór nad gospodarką środków trwałych, w szczególności nad prawidłowym określaniem wartości początkowej i amortyzacji.
  • Dbałość o rozwój nowych narzędzi administracyjnych i finansowych we współpracy z zarządem Spółki.
  • Dbanie o dobrą atmosferę w podległym zespole.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe – preferowany kierunek: ekonomia, rachunkowość, finanse lub pokrewne.
  • Minimum 5- letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości firmy produkcyjnej.
  • Kilkuletnie doświadczenie w rachunkowości w dowolnym systemie klasy ERP – mile widziana znajomość systemu SAP.
  • Biegła znajomość aktualnych przepisów rachunkowości i podatków obowiązujących w Polsce.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, w tym umiejętność zarządzania zespołem.
  • Dobra znajomość pakietu Office, szczególnie Excel.
  • Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ