Akademia trenera, oraz szereg szkoleń dla Urzędu Miasta w Katowicach – to dwa nasze największe projekty, które już ruszyły i które będziemy kontynuować w kwietniu. Jednym słowem, w szkoleniach wiosna!

Jak już pisaliśmy na łamach naszego Newslettera jednym z najnowszych projektów jest Akademia Trenera ILLUSTRO. Na początku roku przeprowadziliśmy rekrutacje wśród początkujących  trenerów, tak aby wyłonić osoby z największym potencjałem. Gdy już wybraliśmy osoby najlepiej rokujące, zaprosiliśmy ich do udziału w naszej Akademii. Teraz co kilka dni spotykają się w naszej siedzibie, aby uczestniczyć w szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych trenerów. Najlepsi już mają za sobą pierwsze szlify trenerskie w naszej firmie. Jesteśmy przekonani, że uda nam się wykształcić profesjonalnych trenerów, którzy będą stale z nami współpracować.

A pracy dla trenerów w ILLUSTRO  jest sporo. W marcu przystąpiliśmy do realizacji dużego projektu szkoleniowego dla Urzędu Miasta w Katowicach. Przez najbliższe tygodnie trenerzy ILLUSTRO będą szkolić urzędników jak skutecznie zarządzać zespołem pracowników. To kolejnie działanie jakie realizujemy dla UM w Katowicach. Nasze usługi cieszą się dobrą marką na Śląsku.

Z Katowic wracamy na naszą salę szkoleniową, gdzie dla jednego z klientów przeprowadzamy szereg szkoleń z zakresu szybkiego pisania na klawiaturze. Takie zajęcia choć wymagają długiego kursu i intensywnej pracy od uczestników cieszą się dużą popularnością. Ich efekty szybko przekładają się na jakość i czas pracy. To prosty przykład tego jak szkolenia wypływają na wydajność firmy.

Nasz specjalista od PR, w marcu przeprowadził dla gimnazjalistek w Nysie warsztaty z pracy z kamerą. W ramach projektu „Kobiety są z Wenus” młode mieszkanki Nysy i okolic miały okazje dowiedzieć się czegoś o zawodzie dziennikarza i spróbować swoich sił przed kamerą. Dobrej pracy i zabawy na warsztatach nie brakowało. Przed zupełnie innym zadaniem musieli stanąć urzędnicy z Tarnowa Opolskiego. Trenerzy ILLUSTRO z zakresu obronności przeprowadzili dla nich dwudniowe warsztaty z zarządzania kryzysowego. Jak ważne to jest szkolenie wiedzą szczególnie mieszkańcy Opolszczyzny dotykanej powodziami. Zakres poruszanej tematyki dotyczył miedzy innymi zachowań w trakcie zagrożenia powodziowego.

Napisz do nas

Zapytaj o szkolenie

Marek Nowak

dyrektor ds. organizacji i rozwoju
tel. kom. 501 165 622
e-mail: marek.nowak@illustro.pl
tel. 77 44 28 554