Trzymać tempo

Illustro nie zwalnia tempa. Za nami dwa szkolenia outdoorowe, warsztaty zarządzania zamianą oraz kampania wyborcza.

W Illustro włączyliśmy piąty bieg i działamy pełną parą. Wrzesień to świetny czas na szkolenia outdorowe. W Korbielowie pracowaliśmy nad budowaniem zespołu w firmie TMT Wadowice (branża budowlano – handlowa), a w Wiśle integrowaliśmy pracowników Polsko- Niemieckiej firmy Zeitkraft.  Zdjęcia z tych imprez można znaleźć na naszym profilu na facebooku- facebook/illustro

Działamy też w obszarze sportowym. Dla trenerów Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej w Wadowicach przeprowadziliśmy warsztaty zatytułowane OD TRENERA DO LIDERA. Inicjatywa wadowickiego ruchu siatkarskiego łączący propagowanie zdrowej rywalizacji w oparciu o świetne tradycje stowarzyszenia sportowego Sokół. Idea ALPS-u łączy sport amatorski, biznes, lokalne władze, rodziców z dziećmi- a wszystko okraszone uśmiechem i wspólną zabawą.

23 września przeprowadziliśmy w urokliwej o tej porze roku Wiśle warsztaty z zarządzania zmianą dla dyrektorów placówek oświatowych Gminy Kęty. Za nami także otwarte szkolenie dla przedsiębiorców z motywowania pozafinansowego pracowników. Warsztaty organizowane w naszej firmie cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Już wkrótce planujemy kolejne szkolenie z tego zakresu.

Tyle z działu szkoleniowego. Sporo pracy w ostatnim czasie miał też dział public relations, który odpowiadał za strategie wyborczą Komitetu Wyborczego Wyborców Mniejszości Niemieckiej. Nasi specjaliści dostali zadanie zmiany wizerunku tejże organizacji i wywiązali się z niego znakomicie o czym świadczą choćby publikacje prasowe (http://opole.gazeta.pl/opole/1,35114,10431282,Takiej_kampanii_jeszcze_nie_widzielismy.html ).

Tempa działań  ILLUSTRO nie zwalnia. Już za chwile ruszają nasze szkolenia otwarte:

  • zarządzie projektem biznesowym, oraz
  • negocjacje handlowe.

Szczegóły można uzyskać pod numerem telefonu 77 54 17 375 lub na podstronie szkolenia otwarte

Zespół ILLUSTRO