Szkolenia handlowe i z obsługi klienta

v
Szkolenia dla właścicieli i menadżerów

Trenerzy Akademii

SONY DSC

Grzegorz Rippel – właściciel firmy szkoleniowo-doradczej ILLUSTRO. Socjolog, trener, coach, doradca zawodowy. Autor i współautor wdrożonych programów konsultingowych dla kilkunastu firm m.in.: analiz potrzeb szkoleniowych, sesji coachingowych dla menadżerów średniego i wyższego szczebla. Autor kilkunastu recenzowanych i opublikowanych artykułów m.in. zarządzania zasobami ludzkimi, marketingu i public relations. Przeprowadził ponad 8 tys. godzin szkoleń z zakresu kompetencji menadżerskich i sprzedażowych.

Wojtek Walla

Wojciech Walla – Trener i praktyk sprzedaży z jedenastoletnim doświadczeniem biznesowym na stanowiskach doradcy, managera, trenera wewnętrznego i coacha zespołów sprzedaży. Atutem jest jego doświadczenie w realizacji projektów szkoleniowych dla zewnętrznych klientów biznesowych z różnych branż.

 • Certyfikowany coach – Noble Manhattan Coaching – Practitioner Coach Diploma
 • Certyfikowany trener – Szkoła Trenerów Moderator

Natalia

Natalia Kotas Rippel – psycholog biznesu, trener, doradca kariery. Specjalizuje się w zagadnieniach komunikacji interpersonalnej, negocjacji, asertywności, zarządzaniu stresem, zagadnieniach obsługi klienta i sprzedaży oraz treningach umiejętności kierowniczych dla kadry menedżerskiej.

Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz International Association of Applied Psychology. Certyfikowany trener  Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie, gdzie ukończyła szkołę treningu i warsztatu psychologicznego.

Szkolenia dla branży kosmetycznej

O szkoleniach. Idea naszego projektu

Pozwól sobie na salonową rewolucję, ale zanim podejmiesz decyzję o przemalowaniu ścian, zmianie zakresu usług, nowej formie reklamy- dokonaj zmiany w swoim działaniu! Zwiększ skuteczność swoich umiejętności jako szefa. Zapraszamy Cię na wyjątkowe szkolenia. Jeżeli więc choć przez chwilę pojawia się w Twojej głowie myśl „może by warto coś zmienić?” to oznacza, ze powinniśmy się spotkać!

 • Na co możesz liczyć? Na efektywną pracę motywującą Cię do zmiany na lepsze, na wymianę myśli i doświadczeń, na inspirujące spotkanie z ludźmi z Twojej branży.
 • Czego nie będzie? Nie będziemy Cię pouczać, krytykować czy mówić „tak to powinno być!”. Jesteśmy zespołem doświadczonych przedsiębiorców, trenerów biznesu i coachów- wiemy z naszych doświadczeń, jakim wyzwaniem jest zarządzanie firmą. Chcemy się z Tobą spotkać, aby podpowiedzieć jak lepiej prowadzić swój biznes- sam zdecydujesz, które pomysły warto wdrożyć w Twojej firmie.

Dlaczego warto właśnie z nami?

10 powodów, dla których powinniśmy się spotkać na naszych warsztatach szkoleniowych

 • Formuła spotkań- Sam komponujesz program uczestnictwa w Akademii Kosmetycznej

  Jesteś właścicielem salonu, menadżerem, pracownikiem? Wybierz temat szkolenia, który Cię interesuje – im więcej, tym więcej zyskujesz nie tylko zdobywając nowe umiejętności, ale także korzystając z rabatów. To Twoja najlepsza inwestycja- zdobywasz wiedzę i umiejętności.

  Wybierz temat szkolenia. Jeżeli masz wątpliwości- skontaktuj się z nami- przedstawimy Ci szczegóły programu.

  Możesz wybrać pojedyncze szkolenie, zdecydować się na kilka tematów lub na całość oferty.

 • SZKOLENIA 8-godzinne - MAKSYMALNA KONCENTRACJA NA EFEKTYWNOŚCI PRACY

  Nasze spotkania to ośmiogodzinne intensywne warsztaty. To gwarancja maksymalnego wykorzystania Twojego czasu i optymalizacji kosztów.

 • PROGRAM RABATOWY

  Jeżeli:

  1. Zdecydujesz się na udział w co najmniej w dwóch różnych szkoleniach otrzymujesz rabat 10%.
  2. Zgłosisz udział w szkoleniu do 10 czerwca, otrzymasz także rabat 10%

   U nas rabaty się łączą.

 • NAJWYŻSZY POZIOM MERYTORYCZNY

  Nasze spotkania szkoleniowe prowadzone są przez doświadczonych praktyków, trenerów biznesu, coachów i konsultantów. Każdy z prowadzących zrealizował co najmniej 8 tys. godz. szkoleń i doradztwa z klientami biznesowymi.

 • JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE W BRANŻY

  Nasze szkolenia to efekt wieloletniej współpracy z branżą kosmetyczną w obszarze szkoleń dla właścicieli i pracowników.

 • MATERIAŁY SZKOLENIOWE

  Każdy uczestnik otrzymuje indywidualne i obszerne merytorycznie materiały szkoleniowe, które są doskonałym przypomnieniem informacji zdobytych w trakcie szkolenia i ich uzupełnieniem.

 • NOWOCZESNA I ATRAKCYJNA FORMUŁA SPOTKAŃ- WARSZTATY W MAŁYCH GRUPACH

  Maksymalna liczba uczestników to 15 osób. Dzięki temu nasze spotkania prowadzone w formie warsztatów pozwalają na praktyczny trening umiejętności menedżerskich, wymianę poglądów i doświadczeń.

 • WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

  Nasze spotkania umożliwią Ci wymianę doświadczeń w gronie uczestników zajmujących się tym samym obszarem biznesu. Masz gwarancję, że doskonalimy umiejętności, które odnoszą się do Twojej branży.

 • STUDIA PRZYPADKÓW

  Nasze spotkania w dużej mierze oparte są na konkretnych przypadkach biznesowych nie tylko z obszaru kosmetologii. Minimum teorii i wykładów, maksimum praktycznych pomysłów inspirujących do wdrażania.

 • DYPLOMY- CERTYFIKATY

  Po ukończeniu każdego szkolenia uczestnik otrzymuje od nas imienny certyfikat.

Nasi Klienci

Opinie Klientów

… dzisiaj nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na współprace z firmą Illustro i mogę ich wyłącznie wszystkim gorąco polecać.

Piotr GlinkaPrezes Zarządu Turck Polska Sp. z o. o.

… przeprowadzone przez nich szkolenia, to nie sztampowe podejście i wykładanie wiedzy przez 8 godz., tak jak to robiły poprzednie firmy. Szkolenia z Illustro, to dobrze zainwestowane pieniądze.

Bronisław Górecki Właściciel Hurtowni Motoryzacyjnej FHU "Górecki"

… to firma, która rozumie indywidualne potrzeby klienta i przeprowadzili bardzo dobre rozpoznanie specyfiki działania firmy i pojawiających się problemów. Było to dla nas bardzo ważne aby szkolenie było dedykowane wyłącznie dla nas.

Justyna DoleżychDyrektor Administracji i Finansów, ATO Sp. z o. o. Sp. k.

… Po raz kolejny owocna współpraca utwierdziła nas w przekonaniu, że Illustro to partner godny polecenia.

Ewelina SuchanProkurent Spółki Covebo Work Office Sp. z o.o.

Illustro to duża świadomość i entuzjazm. Zapewniają wyjątkowe i indywidualizowane podejście.  Potrafią słuchać i wypełniać potrzeby klienta. Szkolenia to ich pasja, a profesjonalizm w działaniu odczuwa się na każdym etapie współpracy.

Tomasz GracaPełnomocnik Zarządu Protec Sp. z o.o.

W biznesie potrzebuję parterów którzy działają szybko i skutecznie.  Illustro jak najbardziej spełnia te standardy. Polecam ich w rekrutacji pracowników i szkoleniach.

Andrzej SzindzielorzWłaściciel firmy Fadome

… jesteśmy przekonani, że usługi świadczone przez firmę Illustro spełniają najwyższe standardy obowiązujące na nowoczesnym rynku szkoleniowym.

Mariusz CzupałaPełnomocnik Spółki E&A Sp. z o. o.

Takie zajęcia pamięta się na długo. Ogromna dawka informacji przekazana w niezwykle rzetelny i przystępny sposób. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem technik jakich stosują trenerzy Illustro trafiając do swoich słuchaczy.

Pozdrawiamy i gorąco polecamy!

Małgorzata DaduraOffice Manager w firmie EU People Polska Sp. z o. o.

Jak najbardziej polecamy firmę Illustro jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie.

Marek StaruszkiewiczWłaściciel firmy Czemar-Serwis

Firma Illustro wniosła do naszej organizacji nowoczesne spojrzenie na doskonalenie pracowników.

Barbara KrząstekDyrektor Personalny, Agros Sp. j.

… inspirują do poświęcania czasu do pracy nad samym sobą nie tylko w czasie ich trwania, ale także na co dzień podczas wykonywania obowiązków w pracy i w domu.

Piotr SikoraPrezes Zarządu Sundoor Sp. z o. o. Sp. k.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych działań przez Illustro, przede wszystkim dlatego, że wykonane usługi są w praktyce wykorzystywane w naszej firmie.

Patryk KawalaPrezes Contact Center One Sp. z o. o.

Click here to add your own text