Rekrutujemy specjalistów 

Specjaliści dla firm to projekt Illustro, który powstał z myślą o potrzebach naszych klientów w obszarze dostarczania wysoko wykwalifikowanej kadry pracowników.

Rekrutujemy inżynierów, technologów, handlowców, informatyków, kadrę kierowniczą średniego i wyższego szczebla. Mamy doświadczenie w rekrutacji dla sektora produkcji, przemysłu ciężkiego i lekkiego, budownictwa, handlu, zaawansowanych technologii – automatyka i informatyka. Posiadamy szeroką sieć kontaktów w różnych branżach, dzięki czemu nasze rekrutacje są skuteczne nawet dla bardzo rzadkich i wyspecjalizowanych stanowisk.

Działamy bardzo szeroko – prowadzimy rekrutacje na terenie całej Polski, a także na rynek Niemiecki.

Zapraszamy

Zespół Illustro – Specjaliści dla firm

Baza kandydatów

Dysponujemy bazą ponad 10 tys. kandydatów

Dysponujemy bazą ponad 10 tyś kandydatów -specjalistów z różnych branż gotowych do podjęcia pracy w Twojej firmie.
Dbamy o stałą aktualizację profili kandydatów i napływ nowych. Aby pozyskać ciekawych kandydatów wykorzystujemy metody Executive Search, Direct Search i Headhunting.

Ocena kompetencji

Szczegółowa weryfikacja umiejętności kandydatów

Aby przedstawić Ci najlepszych kandydatów, w zależności od stanowiska i zakresu odpowiedzialności dla nowego pracownika, wykorzystujemy w procesie selekcji zaawansowane narzędzia (m.in. wywiady behawioralne, weryfikacja referencji, zaawansowane testy psychometryczne, testy umiejętności). Dzięki temu możemy Ci zaprezentować naszym Klientom kandydatów spełniających Twoje oczekiwania.

Gwarancja

Udzielamy gwarancji na dostarczonych pracowników

Wybrani kandydaci którzy otrzymali od nas rekomendację są objęci gwarancją, co oznacza, że jeśli kandydat się nie sprawdzi, proponujemy Ci nieodpłatnie nowych kandydatów.

Proste kroki do pozyskania pracownika

 • Ustalenie profilu pracownika

  Wspólnie z pracodawcą określamy wymagania i oczekiwania kwalifikacyjne odnośnie kandydatów.

 • Badanie rynku oraz tworzenie oferty pracy

  Na tym etapie rozpoczynamy poszukiwania pracowników spełniających wymagania profilowe stanowiska.

 • Selekcja

  Wraz z zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych rekruterów weryfikujemy kandydatów pod kątem oczekiwań pracodawcy, jak również zgodności z kulturą organizacji firmy.

 • Prezentacja wybranych kandydatów

  Przedstawiamy najlepszych kandydatów pracodawcy. Wspólnie oceniamy ich predyspozycje i kompetencje. Na tym etapie przeprowadzane są też rozmowy rekrutacyjne mające na celu potwierdzenie deklarowanych umiejętności oraz motywacji, postaw kandydatów i potencjału rozwojowego. Na tym etapie możliwe jest również wykorzystanie testów psychometrycznych, które są wystandaryzowanymi narzędziami stworzonymi do pogłębionej weryfikacji kandydata.

 • Rekomendacja

  Pracodawca otrzymuje raport wraz z rekomendacjami nt. wybranych kandydatów. Raport zawiera szeroką analizę kandydata, jego mocne strony, a także obszary do doskonalenia i ewentualne zagrożenia ujęte w odniesieniu do stanowiska. Na tej podstawie pracodawca podejmuje de3cyzję o wyborze kandydata i jego zatrudnieniu.

Kontakt

dyrektor ds. organizacji i rozwoju
tel. kom. 501 165 622
e-mail: marek.nowak@illustro.pl
tel. 77 44 28 554

Zamów rozmowę

Aktualne rekrutacje

Nasi Klienci


Rynek pracownika

Jak podaje Główny Urząd Statystyczny stopa bezrobocia zarejestrowanego na koniec lutego 2018r. wyniosła 6,8%. W zależności od wojewódźtw stan ten kształtował się w granicach od 3, 9% do 12,2%.

Jeszcze nigdy sytuacja na Polskim rynku pracy

nie była tak dobra. Obecnie 80% zatrudnionych nieobawia się utraty miejsca pracy.Bezrobocie spada, płace rosną nie ma, więc wątpliwości, że obecnie na Polskim rynku pracy warunki zatrudnienia podyktowane są przez pracowników.

Stosunkowo niski poziom bezrobocia staje się poważnym wyzwaniem dla firmi ich służb HR. Znalezienie właściwego pracownika jest o wiele trudniejsze niż 3-4 lata temu. Dziś nie wystarczy umieścić oferty pracy na znanym portalu w internecie. Rynek staje się bardziej wymagający. Dziś firmy muszą wykazywać się sporą kreatywnością w pomysłach na pozyskiwanie, zachęcanie kandydatów do aplikacji na stanowiska pracy.

Mimo, iż bezsprzecznie pracownicy mogą mówić o komforcie takiego obrotu spraw to jednak nie wszyscy z nich mogą mówić o takim szczęściu. Pracodawcy próbują wszelakich sposobów na ograniczenia fluktuacji kadr min. podnosząc komfort pracy poprzez budowanie stref relaxu w firmach czy to poprzez pakiety benefitów, które pracownicy dziś i tak traktują jako coś oczywistego. Nikt nie traktuje karty multisport czy prywatnej opieki zdrowotnej, jako rarytas, zachęte do zatrudnienia czy zmiany pracy J

Obecnie oczekiwania pracowników wciąż rosną. Aż 50 % zatrudnionych oczekuje w najbliższym czasie podwyżki swojego wynagrodzenia. Pracownicy chcą, aby pracodaca rozwijał ich kompetencje w sposób niestandardowy, kreatywny, pobudzający do działania.

Illustro to rekrutacja, motywowanie i szkolenia na najwyższym poziomie. Rekrutujemy i szkolimy zarówno do firm o ststusie międzynarodowym jak i mniejszych firm rodzinnych.

Oferta naszej firmy skierowana jest do przedsiębiorstw, które szukają wyróżniających się kandydatów na rynku pracy. Firm, które potrzebują wsparcia w procesach adaptacyjnych nowych pracowników, wdrożeniem programów szkoleniowych i motywacyjnych czy potrzebą zbudowania efektywnego zespołu. Coaching i job trening to nasz chleb powszedni.

Bogate kilkunastoletnie doświadczenie na rynku zaowocowało współpracą z wieloma znanymi markami w południowej części Polski. Prowadzimy rekrutacje głównie na stanowiska specjalistyczne, menadżerskie- kadry średniego i wysokiego szczebla dla różnych branż.

Rekrutacja to często dopiero początek naszej drogi z kandydatem do pracy, ponieważ w dużej mierze dzięki bogatemu asortymentowi szkoleń prowadzonych dla naszych partnerów biznesowych nasi trenerzy mają realny obraz na rozwój specjalistów, których zatrudniamy.

Mając know-how i doświadczenie wspieramy klientów, którzy poszukują specjalistów, niezależnie od tego czy przyczyną jest rozwój firmy, czy rotacja aktualnego personelu.

Mamy rozwiązania, które nie tylko pozwolą zrekrutować specjalistę, ale także zatrzymać i optymalnie wykorzystać jego kompetencje. W tym celu tworzymy ścieżki rozwoju i kariery, wdrażamy systemy motywacyjne, doskonalimy ich kompetencje poprzez szkolenia i  on-the-job treningi, wdrażamy systemy ocen kompetencji, tak aby pracownik i jego przełożony mieli pewność, że inwestycje w szkolenia są efektywne.

Z nami  zbudujesz silny, stabilny, kreatywny i efektywny zespół pracowników.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół Illustro

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych