Rekrutujemy specjalistów
Znajdujemy i dostarczamy sprawdzonych specjalistów do waszych firm

Baza kandydatów

Dysponujemy bazą ponad 10 tys. kandydatów

Dysponujemy bazą ponad 10 tyś kandydatów -specjalistów z różnych branż gotowych do podjęcia pracy w Twojej firmie.
Dbamy o stałą aktualizację profili kandydatów i napływ nowych. Aby pozyskać ciekawych kandydatów wykorzystujemy metody Executive Search, Direct Search i Headhunting.

Ocena kompetencji

Szczegółowa weryfikacja umiejętności kandydatów

Aby przedstawić Ci najlepszych kandydatów, w zależności od stanowiska i zakresu odpowiedzialności dla nowego pracownika, wykorzystujemy w procesie selekcji zaawansowane narzędzia (m.in. wywiady behawioralne, weryfikacja referencji, zaawansowane testy psychometryczne, testy umiejętności). Dzięki temu możemy Ci zaprezentować naszym Klientom kandydatów spełniających Twoje oczekiwania.

Gwarancja

Udzielamy gwarancji na dostarczonych pracowników

Wybrani kandydaci którzy otrzymali od nas rekomendację są objęci gwarancją, co oznacza, że jeśli kandydat się nie sprawdzi, proponujemy Ci nieodpłatnie nowych kandydatów.

Proste kroki do pozyskania pracownika

 • Ustalenie profilu pracownika

  Wspólnie z pracodawcą określamy wymagania i oczekiwania kwalifikacyjne odnośnie kandydatów.

 • Badanie rynku oraz tworzenie oferty pracy

  Na tym etapie rozpoczynamy poszukiwania pracowników spełniających wymagania profilowe stanowiska.

 • Selekcja

  Wraz z zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych rekruterów weryfikujemy kandydatów pod kątem oczekiwań pracodawcy, jak również zgodności z kulturą organizacji firmy.

 • Prezentacja wybranych kandydatów

  Przedstawiamy najlepszych kandydatów pracodawcy. Wspólnie oceniamy ich predyspozycje i kompetencje. Na tym etapie przeprowadzane są też rozmowy rekrutacyjne mające na celu potwierdzenie deklarowanych umiejętności oraz motywacji, postaw kandydatów i potencjału rozwojowego. Na tym etapie możliwe jest również wykorzystanie testów psychometrycznych, które są wystandaryzowanymi narzędziami stworzonymi do pogłębionej weryfikacji kandydata.

 • Rekomendacja

  Pracodawca otrzymuje raport wraz z rekomendacjami nt. wybranych kandydatów. Raport zawiera szeroką analizę kandydata, jego mocne strony, a także obszary do doskonalenia i ewentualne zagrożenia ujęte w odniesieniu do stanowiska. Na tej podstawie pracodawca podejmuje de3cyzję o wyborze kandydata i jego zatrudnieniu.

Kontakt

dyrektor ds. organizacji i rozwoju
tel. kom. 501 165 622
e-mail: marek.nowak@illustro.pl
tel. 77 44 28 554

Zamów rozmowę

Nasi Klienci