Co prawda zima zaczęła dawać się nam we znaki, jednak w szkoleniach mamy gorący sezon. 

Jeszcze w październiku rozpoczęliśmy w podwarszawskim ośrodku szkolenia dla naszego Klienta z zakresu  zarządzania zmianą.  Warsztaty dla ponad 60 osób podzielonych na 3 grupy warsztatowe poprowadzone przez trzech trenerów motywujących uczestników do zmierzenia się z tematami zmian organizacyjnych. Wiele cennych wniosków, inspiracji i przełamywania stereotypów dotyczących zmian.

W listopadzie uruchomiliśmy kolejną już rundę tzw. coachingów handlowych dla inżynierów sprzedaży w branży automatyzacji produkcji. Ta innowacyjna metoda wspierania kompetencji sprzedawców zyskuje coraz więcej zwolenników wśród osób zarządzających handlem. Przy okazji zapraszamy do zapoznania się z jej zaletami:https://illustro.pl/oferta/doradztwo/coaching_handlowy

Mieliśmy też okazję ponownie poprowadzić szkolenie dla naszego Klienta z Krapkowic, który od lat zajmuje wysokie zaszczytne miejsce w rankingu Diamentów Forbsa. Tym razem kierownicy podjęli wyzwanie szkoleniowe w zakresie zarządzania zmianą… okazuje się, że ten temat to swoisty hit jesieni!

Z sali szkoleniowej  przenieśliśmy się , a raczej przejechaliśmy do malowniczego miejsca jakim jest Kocierz. Tam dla Klienta naszego wieloletniego i sprawdzonego na 200% pod względem rzetelności partnera – Firmy Centaurus przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu motywowania pozafinansowego… a potem uczestnicy tego szkolenia przeszli wiele… atrakcji i zabaw w tym malowniczym terenie.

W branży budowlanej, mimo nadchodzącej zimy, również gorąco – dla naszego stałego Klienta przeprowadziliśmy kolejną już w tym roku selekcję kandydatów na stanowisko Kierownik Budowy. Wpieramy też ich kompetencje kierownicze – rozpoczęliśmy cykl szkoleń dla kierowników budów, brygadzistów i kadry biurowej tej firmy.

Nasza zimowa propozycja na szkolenia dofinansowane z UE:

Szkolenia bezpłatne – tylko teraz!

Projekt “Szansa drzemie w zmianie – nowoczesne ZZL”

Napisz do nas

Zapytaj o szkolenie

Marek Nowak

dyrektor ds. organizacji i rozwoju
tel. kom. 501 165 622
e-mail: marek.nowak@illustro.pl
tel. 77 44 28 554