Piłka meczowa po stronie ILLUSTRO

Zdobywał największe siatkarskie laury, teraz pomaga młodym zawodnikom. ILLUSTRO podjęło współpracę z siatkarskim wicemistrzem świata.

Druga połowa roku, to okres szczególnie intensywnej pracy dla firm szkoleniowo – doradczych. Klienci pod koniec roku wiedzą jak rozkłada się ich rzeczywisty plan wydatków i wtedy mogą sobie pozwolić na większe inwestycje. Dlatego w tym czasie ILLUSTRO ma na prawdę dużo pracy.

Miło nam jest się pochwalić, że do grona naszych klientów dołączył jeden z najlepszych siatkarzy świata Mariusz Wlazły. Ten siatkarski wicemistrz świata z 2006 roku postanowił społecznie wykorzystać swój sukces zawodowy i sportowy do promowania siatkówki wśród najmłodszych. Stworzył on program Siatkówka z Gwiazdą, który ma na celu poprawienie jakości szkolenia młodych adeptów tego sportu, dostarczanie im profesjonalnego sprzętu, a także organizowanie okolicznościowych turniejów i spotkań z najlepszymi siatkarzami w Polsce. ILLUSTRO postanowiło wesprzeć te działania od strony internetowej. Przygotowaliśmy dla siatkarza witrynę www.siatkwokazgwiazda.pl , która jest oficjalną stroną programu. Tam uczestnicy oraz zainteresowani znajdą informacje o idei programu, jego warunkach, partnerach, oraz aktualnych wydarzeniach. Dla Wlazłego stworzyliśmy też profil organizacji na Facebooku.

Kilka dni temu zakończyliśmy szereg szkoleń komputerowych dla firmy E&A. W zamkniętej formule nasz trener przygotowywał pracowników tej agencji pracy do otrzymania certyfikatu ECDL (European Computer Driving Licence, z ang. Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych). Uczestnicy zapoznawali się między innymi z arkuszami kalkulacyjnymi, grafiką menadżerską, bazami danych, czy przetwarzaniem danych. Certyfikat sprawdza podstawowe umiejętności potrzebne zarówno w życiu codziennym jak i w pracy zawodowej.

Nasi trenerzy nie ustają w doskonaleniu swoich umiejętności. Grzegorz Rippel wziął udział  bardzo prestiżowym i wysoko cenionym w środowisku V Jesiennym Spotkaniu Trenerów Biznesu organizowanym przez Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu. Jednym z prowadzących był autorytet w dziedzienie kreatywności w szkoleniach dla biznesu profesor Krzysztof Szmidt. W spotkaniu brał udział między innymi znany szerszej publiczności dziennikarz i prezenter Tomasz Kammel, który łączy pracę w telewizji i radiu z działalnością szkoleniową.

Zespół prasowy ILLUSTRO