Nasi Partnerzy

W realizacji naszych usług wspierają nas także nasi wieloletni, zaufani Partnerzy. Wspólnie dążymy do tego aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie jakości i profesjonalizmu, tworząc jednocześnie unikalne wartości  dodane.

Wyższa Szkoła Bankowa Wydział Ekonomiczny w Opolu

Wyższa Szkoła Bankowa Wydział Ekonomiczny w Opolu oferuje studia oparte na bazie rzetelnej i aktualnej wiedzy akademickiej popartej doświadczeniem praktycznym wykładowców.  Nasi trenerzy –praktycy współpracują z WSB prowadząc zajęcia na wielu kierunkach studiów podyplomowych.  Praktyczność przekazywanej wiedzy, możliwość nawiązania ciekawych znajomości, wymiana doświadczeń biznesowych i przyjazność  względem studentów to atuty które sprawiają, że oferta Uczelni cieszy się dużym powodzeniem i uznaniem wśród słuchaczy i pracodawców.  Jesteśmy partnerem merytorycznym WSB na kierunkach nowoczesne metody rekrutacji i rozwoju personelu, psychologia w biznesie oraz zarządzanie zasobami ludzkimi  gdzie nasza kadra trenerska wraz z właścicielem prowadzi zajęcia.

People Keys

PK logo 2
People Keys to zestaw narzędzi psychometrycznych, które wykorzystujemy w rekrutacjach pracowników, tak aby wybór kandydatów najbardziej trafny. Narzędzie People Keys wykorzystujemy również do opracowania planów rozwoju pracowników i wzmocnieniu ich kompetencji, czy wzmocnieniu motywacji pracowników do osiągania lepszych wyników pracy.

Centaurus

logo_centaurusZ firmą Centaurus współpracujemy w zakresie organizowania profesjonalnych, atrakcyjnych i bezpiecznych zabaw outdoorowych dla naszych grup szkoleniowych oraz niezapomnianych eventów. Doświadczenie, doskonałe referencje, olbrzymie możliwości techniczne i dostosowanie do potrzeb każdego naszego Klienta to podstawowe zalety współpracy z firmą Centaurus.

Wydawnictwo Press & Media

press mediaWydawnictwo Press & Media wspiera nas w przygotowywaniu materiałów medialnych (m in. audiobooki) . Wspólnie realizujemy także szkolenia medialne korzystając z nowoczesnego zaplecza technicznego studia nagrań oraz ogromnej wiedzy i doświadczenia zawodowego właściciela, a także osób z nim współpracujących (m.in. lektorzy, aktorzy, muzycy). Ponadto Wydawnictwo Press & Media tworzy profesjonalną muzykę relaksacyjną, którą wykorzystujemy  w trakcie naszych szkoleń z redukcji stresu, a także jako uzupełnienie prowadzonych innych zajęć szkoleniowych.

Extended DISC

ExtendeDisc

W realizacji procesów rekrutacyjnych i rozwoju pracowników wspiera nas System Extended DISC® . To zestaw testów diagnozujących predyspozycje pracowników i zespołów do realizacji obowiązków i zadań na danym stanowisku pracy. Model diagnozy Extended DISC został stworzony w oparciu o teorię Carla Gustava Junga, opisującego podstawowe typy zachowań ludzi w organizacji – pozwala na trafniejsze decyzje np. w procesach rekrutacji i selekcji, zarządzania talentami, budowania ścieżek rozwoju czy awansów.

Hotel Vestina

Hotel VESTINAHotel Vestina jest miejscem w którym organizujemy szkolenia oraz spotkania integracyjne dla naszych Klientów. Przyjazna obsługa hotelowa, doskonale wyposażone sale szkoleniowe i konferencyjne, nowoczesna baza noclegowa oraz wspaniała kuchnia regionalna, są największymi atutami hotelu pozwalającymi na dopasowanie warunków szkoleniowych do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Opolska Izba Gospodarcza

Jesteśmy członkiem Opolskiej Izby Gospodarczej – organizacji wspierającej rozwój gospodarczy regionu oraz stwarzającą sprzyjający klimat dla rozwoju przedsiębiorczości. Misją Izby jest pomoc zrzeszonym w niej podmiotom gospodarczym oraz integracja środowiska przedsiębiorców. Nasza współpraca z OIG polega na realizowaniu wspólnych projektów szkoleniowych oraz akcji informacyjnych.

Izba Gospodarcza Śląsk

Izba Gospodarcza “Śląsk” jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców Górnego i Dolnego Śląska. Misją Izby jest zrzeszanie podmiotów gospodarczych oraz integracja środowiska przedsiębiorców również z przedsiębiorcami z poza Polski – krajów Unii Europejskiej oraz z poza niej.  Nasza współpraca  z Izbą Gospodarczą “Śląsk” polega w głównej mierze na realizowaniu wspólnych projektów szkoleniowych.

CABINES

CABINESBranżowy dwumiesięcznik rodem z Francji, skierowany do właścicieli i pracowników salonów kosmetycznych. Jako opiniotwórczy tytuł jest wydawany od 20 lat na świecie (m.in. Japonia, Niemcy), w Polsce ukazuje się od ponad 5 lat. do nabycia w drodze prenumeraty lub salonach EMPIK. Nasi specjaliści opiekują się działem zarządzanie zasobami ludzkimi i marketing.