Jak zwykle na początku roku ruszamy z nowymi szkoleniami otwartymi. Wachlarz propozycji jest szeroki i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy też dobrą wiadomość dla początkujących trenerów: jest dla was praca w ILLUSTRO!

Jak zwykle na początku roku ruszamy z nowymi szkoleniami otwartymi. Wachlarz propozycji jest szeroki i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy też dobrą wiadomość dla początkujących trenerów: jest dla was praca w ILLUSTRO!

Otwarci na szkolenia

W nowym roku nie zasypujemy gruszek w popiele i działamy pełną parą. Właśnie trwa rekrutacja na szereg szkoleń otwartych jakie zaproponowaliśmy naszym klientom. W pierwszej grupie znajdują się te sprzedażowo – menadżerskie:

 • Telemarketing
 • Techniki sprzedaży
 • Trening menadżerski
 • Trening antystresowy

Druga grupa jest poświęcona zarządzaniu i administracji. Te szkolenia od lat cieszą się dużą popularnością, dlatego w tym roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientówrozszerzyliśmy ich zakres i proponujemy następujące tematy:

 • Kadry i płace
 • Księgowość od podstaw
 • Prawo pracy-nowelizacja 2012
 • ABC Przedsiębiorczości
 • Excel podstawowy +
 • Obsługa płatnika

Na koniec dwa szkolenia, które przyciągają szczególną uwagę:

 • Jak zdrowo się odchudzać?
 • Rozmowa kwalifikacyjna – jak zdobyć pracę?

Pierwsze jest nowością w naszym wachlarzu szkoleń. Zajęcia adresowane są głównie do kobiet, co jednak nie znaczy, że Panowie nie są mile widziani. Doświadczony trener zdradzi tajnikidobrego odżywiania, oraz obali mity związane z dietami. Drugie ze szkoleń to już warsztatowa forma doradztwa zawodowego. Nasi trenerzy powiedzą jak napisać CV, jak budować argumentacje w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej i co zrobić, aby dostać wymarzoną pracę. Wybierz szkolenie i zapisz się już dziś. Nasza konsultantka czeka na twój telefon (77 541 73 71), bądź e-mail (milena.mrozek@illustro.pl). Przypominamy także, że już w drugiej połowie lutego rusza premierowe szkolenie pod tytułem: „Psychologia koloru – narzędzie zwiększania sprzedaży”. Jest to oferta jakiej jeszcze w naszym kraju nie było.  Adresowana do wszystkich, którzy chcą zwiększać zyski w swoich firmach i wykorzystywać do tego najnowsze osiągnięcia psychologii. Zajęcia poprowadzi dr Marek Borowiński.  Rekrutacja trwa. Szczegóły na naszej stronie www.illustro.pl  

Otwarci na trenerów

Początek roku, to także szansa na prace w ILLUSTRO, ponieważ jesteśmy w trakcie rekrutacji na stanowisko trenera. Nie wymagamy doświadczenia, gdyż poszukujemy osób, które możemy przygotować od podstaw do pracy w branży szkoleniowej. Wystarczą odpowiednie wykształcenie (oczekujemy zgłoszeń od absolwentów psychologii i socjologii), talent do przekazywania wiedzy, oraz dobre chęci. Gwarantujemy ciekawą, pełną wyzwań pracę. Jeśli czujesz w sobie talent trenerski i chcesz sprawdzić się w tym zawodzie dołącz do naszej firmy. Na CV oczekujemy pod adresem info@illustro.pl

Napisz do nas

Zapytaj o szkolenie

Marek Nowak

dyrektor ds. organizacji i rozwoju
tel. kom. 501 165 622
e-mail: marek.nowak@illustro.pl
tel. 77 44 28 554