Rekrutujemy specjalistów
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Wszędzie
Search in posts
Search in pages
Sklep
Szkolenia
Doradztwo personalne
Oferty pracy
Ogłoszenie archiwalneSzukasz pracy? Zobacz nasze wszystkie aktualne ofertySprawdź aktualne oferty pracy

Dla naszego Klienta, firmy Transport Towarowy Krzysztof Cichoń, która prowadzi działalność transportową na terenie całego kraju oraz Europy poszukujemy osoby na stanowisko:

Spedytor/ Dyspozytor – Transport Międzynarodowy

Miejsce pracy: Głogówek

Zakres obowiązków

  • Realizacja zleceń spedycyjnych w międzynarodowym transporcie drogowym
  • Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz przewoźników i budowanie długofalowej współpracy z nimi
  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami i dbanie o terminowość dostaw
  • Negocjowanie warunków z przewoźnikami
  • Koordynowanie przepływu informacji i dokumentów przewozowych
  • Dbałość o terminowość dostaw i wysoką jakość usług

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku dyspozytora/ spedytora międzynarodowego
  • Znajomość branży transportowej
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i samodzielność w powierzonych obowiązkach
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne umożliwiające budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Mile widziana własna baza klientów

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, zależne od posiadanego doświadczenia
  • Samodzielne stanowisko w zgranym, kompetentnym zespole
  • Przyjazną atmosferę w środowisku pracy
  • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach
  • Bilety na koncerty i wydarzenia sportowe
  • Niezbędne narzędzia pracy

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Dane oferty
Osoba do kontaktu
Anna Rojewska
Specjalista ds. rekrutacji i HR