Rekrutujemy specjalistów
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Wszędzie
Search in posts
Search in pages
Sklep
Szkolenia
Doradztwo personalne
Oferty pracy
Ogłoszenie archiwalneSzukasz pracy? Zobacz nasze wszystkie aktualne ofertySprawdź aktualne oferty pracy

Od ponad 15 lat wspieramy firmy w ich rozwoju. Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń biznesowych i doskonaleniu kompetencji pracowników zarówno miękkich, jak i specjalistycznych. Wspieramy także naszych Klientów świadcząc usługi doradztwa personalnego i organizacyjnego. W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. HR

Miejsce siedziby firmy: Opole

Twój zakres obowiązków:

 • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne, inżynierskie i managerskie, w tym kontakt z kandydatami oraz klientami, tworzenie ofert pracy, zamieszczanie ogłoszeń, praca z Linkedin i Facebook, prowadzenie rozmów z kandydatami, wprowadzanie informacji do systemu, umawianie kandydatów na spotkania, opracowywanie raportów nt. prowadzonych projektów.

 • Doradztwo dla firm w procesach HR – analizowanie potencjału pracowników, wskazywanie ścieżek dla ich rozwoju, analizy potrzeb szkoleniowych, dobór narzędzi i rozwiązań motywacyjnych, opracowywanie narzędzi oceny pracowników itp.

 • Organizowanie szkoleń – przygotowywanie ofert dla klientów, konsultowanie potrzeb szkoleniowych, współpraca z trenerami w opracowywaniu programów i materiałów szkoleniowych, tworzenie harmonogramów szkoleń, prowadzenie dokumentacji szkoleniowej, kontakt z trenerami i klientem w kwestiach organizacyjnych, prowadzenie ewaluacji i raportów ze szkoleń.

Chętnie będziemy współpracować z osobą:

 • Posiadającą doświadczenie w pracy zawodowej na podobnym stanowisku lub posiadającą doświadczenie w pracy na innym stanowisku ale z dobrym przygotowaniem teoretycznym w obszarze HR,
 • Ambitną, która wykonując zadania, czuje się za nie odpowiedzialna,
 • Dobrze zorganizowaną,
 • Komunikatywną, która chętnie rozmawia z ludźmi,
 • Pogodną i wesołą – inne nie pasują do naszego zespołu

Nasza oferta dla Ciebie:

 • Umowa o pracę z dobrym wynagrodzeniem i wysoką premią za efekty pracy zespołowej,

 • Praca w firmie z ponad 15-letnim doświadczeniem będącej jedną z wiodących firm w Regionie w branży HR,

 • Praca z profesjonalistami z branży HR,

 • Dedykowane szkolenia zawodowe z obszaru HR,

 • Koleżeńska atmosfera w zespole,

 • Wyjścia z zespołem po pracy na sok, piwo, drinka… – co kto lubi

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Dane oferty
Specjalista ds. HR
Osoba do kontaktu
Marek Nowak
Dyrektor ds. organizacji i rozwoju

Zapisz się na newsletter!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Illustro Doradztwo s.c. Grzegorz Rippel & Anna Marcichowska-Kotas i zapoznałem/am się z Polityką Prywatności.