Rekrutujemy specjalistów
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Wszędzie
Search in posts
Search in pages
Sklep
Szkolenia
Doradztwo personalne
Oferty pracy
Ogłoszenie archiwalneSzukasz pracy? Zobacz nasze wszystkie aktualne ofertySprawdź aktualne oferty pracy

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w produkcji pomp przemysłowych, w związku z rozbudową zakładu, poszukujemy osoby na stanowisko

R&D Manager

Miejsce pracy: Gogolin

Twój zakres obowiązków:

  • Planowanie, organizacja oraz nadzór nad projektami realizowanymi przez inżynierów – konstruktorów
  • Opracowywanie kompleksowych i regularnych raportów na temat projektów badawczo – rozwojowych
  • Planowanie, raportowanie, kontrola i rozliczanie budżetu działu
  • Nadzór nad pracami R&D w ramach rozwoju produktów firmy
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej pod kątem zastosowania optymalnej technologii wykonania zadania
  • Koordynacja właściwego obiegu dokumentów w ramach prowadzonych prac badawczo – rozwojowych
  • Planowanie, monitorowanie i rozliczanie pracy podległego personelu (zespół 7 osobowy)

Nasze wymagania:

  • Umiejętności techniczne i wykształcenie wyższe techniczne
  • (preferowane wykształcenie : inżynier mechanik )
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie w zarządzaniu działem R&D ( konstrukcyjnym lub technologicznym lub pokrewnym )
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku

To oferujemy:

  • Konkurencyjne warunki finansowe
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielne stanowisko i ciekawą pracę w przyjaznym pracownikom międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w nowej, nowoczesnej fabryce w Strefie Ekonomicznej
  • Pracę stacjonarną z możliwością krótkotrwałych wyjazdów zagranicznych

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Dane oferty
R&D Manager
Osoba do kontaktu
Natalia Kotas-Rippel
Psycholog pracy i organizacji / Trener / Główny rekruter