Rekrutujemy specjalistów
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Wszędzie
Search in posts
Search in pages
Sklep
Szkolenia
Doradztwo personalne
Oferty pracy
Ogłoszenie archiwalneSzukasz pracy? Zobacz nasze wszystkie aktualne ofertySprawdź aktualne oferty pracy

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się przetwarzaniem wysokojakościowego paku węglowego z wieloletnią tradycją, należącej do międzynarodowego koncernu poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji w przemyśle chemicznym

Miejsce siedziby firmy: Kędzierzyn-Koźle

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór i obsługa instalacji destylacji paku i mokrej granulacji paku
  • Rozładunek i załadunek autocystern
  • Załadunek big-bagów z granulatem
  • Obsługa wózka widłowego
  • Praca w systemie trzyzmianowym​

Na co zwracamy uwagę:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w przemyśle chemicznym
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Rzetelność, elastyczność, odpowiedzialność i dokładność

Nasza oferta dla Ciebie:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o umowę o pracę
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Premia uznaniowa
  • Dodatek zmianowy
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Dane oferty
Osoba do kontaktu
Anna Rojewska
Specjalista ds. rekrutacji i HR