Rekrutujemy specjalistów
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Wszędzie
Search in posts
Search in pages
Sklep
Szkolenia
Doradztwo personalne
Oferty pracy
Ogłoszenie archiwalneSzukasz pracy? Zobacz nasze wszystkie aktualne ofertySprawdź aktualne oferty pracy

Dla naszego klienta, generalnego wykonawcy, jednej z najszybciej rozwijających się firm w regionie w obszarze budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego, cieszącej się bardzo dobrą renomą zarówno wśród inwestorów, jak również na rynku pracy, szukamy kandydata na stanowisko:

Młodszy Kosztorysant

Twój zakres obowiązków:

Wszystkie obowiązki będziesz wykonywał/a początkowo pod naszym czujnym okiem i z naszym wsparciem, a docelowo samodzielnie – oczywiście po wdrożeniu i gdy będziesz czuł/a się pewnie w swoich nowych zadaniach:

  • Nauka podstaw i metod kosztorysowania
  • Analiza, wraz z zespołem i/lub kadrą techniczną budowy:
    – zapytań przetargowych wraz z dokumentami związanymi (Zapytanie; Ogłoszenie; Specyfikacja Warunków Zamówienia; Kosztorysy, Warunki udziału w postępowaniu; …),
    – dokumentacji projektowej i dokumentów związanych (Geologia, warunki gruntowo wodne, warunki techni. np. p.poż., …)
  • Przygotowanie zapytań na dostawy materiałowe, roboty branżowe i podwykonawcze
  • Kontakt z potencjalnymi dostawcami materiałów, wykonawcami robot branżowych i podwykonawczych
  • Zebranie, zestawienie i analiza ofert
  • Współpraca z kierownikami projektów, branżystami wewnętrznymi, kadrą techniczną budów, projektantami
  • Nauka przedmiarowania i kosztorysowania na podstawie projektów: koncepcyjnego, budowlanego, technicznego, wykonawczego, warsztatowego, założeń technicznych, PFU
  • Przygotowanie ofert na realizację robót budowlanych
  • Uczestnictwo w procedurze przetargowej
  • Przygotowania materiałów na spotkania zespołu, oraz uczestnictwo w spotkaniach zespołu
  • W późniejszym okresie wdrożenie w analizę umów i warunków kontraktu
  • W późniejszym okresie uczestnictwo w negocjacjach i bezpośrednim kontakcie z klientem

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, budowlane – preferowany kierunek konstrukcyjno-budowlany; mosty
  • Wysoka jakość pracy i przygotowywanych materiałów
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, działania na rzecz rozwoju całego zespołu
  • Nie wymagamy doświadczenia, chcemy Cię uczyć – możesz na nas liczyć w procesie wdrożenia

To oferujemy:

  • Pracę na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • Będziesz pracował/a w naszym nowoczesnym biurze, w stałych godzinach pracy
  • Wszystkiego Cię nauczymy! Jesteś świeżo po studiach i chcesz zacząć swoją karierę zawodową w branży? Świetnie, chętnie wdrożymy Cię w tajniki kosztorysowania i będziemy cierpliwie odpowiadać na Twoje pytania
  • Będziesz pracował/a pod okiem specjalistów z ogromnym doświadczeniem w zakresie kierowania projektami, przygotowania projektów do realizacji, realizacji budów, projektowania. Będziemy wspierać Cię w Twoim rozwoju
  • W zakresie dalszego rozwoju, możliwość rozwinięcia umiejętności i kompetencji w kierunku kompleksowego przygotowania produkcji
  • Zależy nam, żebyś mógł poszerzać swoją wiedzę i umiejętności – dbamy o rozwój naszych pracowników, zapewniając wsparcie, dopasowane szkolenia i kursy. Ważne dla nas są rozwój osobisty i firmy, poprzez ciągłe doskonalenie i budowę renomy marki
  • Nowoczesne narzędzia pracy – wiemy jak ważne są komfortowe warunki pracy oraz sprzęt na którym pracujesz
  • Dobra atmosfera jest dla nas ważna. U nas będziesz pracować w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę a nie rywalizację i konkurencję
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w największych projektach inwestycyjnych w regionie

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Dane oferty
Osoba do kontaktu
Anna Rojewska
Specjalista ds. rekrutacji i HR