Rekrutujemy specjalistów
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Wszędzie
Search in posts
Search in pages
Sklep
Szkolenia
Doradztwo personalne
Oferty pracy
Ogłoszenie archiwalneSzukasz pracy? Zobacz nasze wszystkie aktualne ofertySprawdź aktualne oferty pracy

Dla naszego Klienta, jednej z największych hurtowni rynku motoryzacyjnego, posiadającej ogólnopolską sieć sprzedaży i dystrybucji, cieszącej się bardzo dobrą opinią w branży, a także na rynku pracy poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager projektów IT ​

Siedziba firmy: Opole

Twój zakres obowiązków:

  • Optymalizacja rozwiązań łączących potrzeby biznesowe z możliwościami technologicznymi IT
  • Analizowanie procesów pod kątem wdrażania nowych rozwiązań IT
  • Definiowanie zakresu projektów IT
  • Współpraca z zarządem i wszystkimi działami w firmie w celu określenia potrzeb i wymagań
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań poprawiających integrację systemów
  • Uczestniczenie w procesie tworzenia oraz weryfikacji oprogramowania w celu zapewnienia wymaganej funkcjonalności
  • Zarządzanie projektami IT – w tym m. in. tworzenie planów, harmonogramów, monitorowanie postępów prac i ryzyka projektowego
  • Koordynacja prac wykonywanych przez dział IT

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT
  • Rozumienie procesów biznesowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Chęć poznawania nowych narzędzi
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne – umiejętność przygotowania argumentacji, zadawania pytań, wyciągania wniosków oraz weryfikowania wymagań

To oferujemy:

  • Pracę w rodzinnej formie o zasięgu ogólnopolskim, będącej jedną z 3 największych hurtowni w swojej branży
  • Niekorporacyjną atmosferę
  • Współpraca bezpośrednio z zarządem – masz wpływ na rozwój firmy i decyzje
  • Możliwość pracy zdalnej, jednak ważny jest dla nas bezpośredni kontakt i systematyczna obecność w miejscu pracy żeby jak najlepiej poznać nasz biznes i ludzi którzy go tworzą.
  • Wynagrodzenie – chcemy zapłacić stawkę rynkową, ale ze względu na różne oczekiwania kandydatów i rosnące stawki płacowe w IT nie podajemy w ofercie stawki. Chętnie poznamy Twoje oczekiwania.
  • Współpraca z doświadczonym zespołem analityków i programistów

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Dane oferty
Osoba do kontaktu
Michalina Semków
Konsultantka ds. rekrutacji i szkoleń