Rekrutujemy specjalistów
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Wszędzie
Search in posts
Search in pages
Sklep
Szkolenia
Doradztwo personalne
Oferty pracy
Ogłoszenie archiwalneSzukasz pracy? Zobacz nasze wszystkie aktualne ofertySprawdź aktualne oferty pracy

Dla naszego Klienta, jednej z najszybciej rozwijających się firm w regionie, w sektorze budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego, zajmującej się w generalnym wykonawstwem, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kosztorysant Instalacji Elektrycznych

Miejsce pracy: Opole

Obowiązki:

  • Analiza dokumentacji projektowej i rozwiązań technicznych pod kątem przygotowania kosztorysu / oferty
  • Analiza techniczno – ekonomiczna rozwiązań realizowanych w projektach
  • Sporządzanie przedmiarów, ofert i kalkulacji pod zapytania klientów
  • Sporządzanie kosztorysów instalacji elektrycznych (jako części całościowych ofert na usługę generalnego wykonawstwa)
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców na materiały, roboty elektryczne i analiza otrzymanych ofert
  • Doradztwo techniczne oraz wsparcie kierowników budów w zamówieniach instalacji elektrycznych i usługi montażu
  • Nadzorowanie realizowanych robót przez podwykonawców, a także weryfikacja zgodności wykonania prac z postanowieniami zawartymi w umowie / specyfikacji technicznej
  • Współpraca z innymi działami firmy w realizacji projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie o profilu elektrycznym lub pokrewnym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w zakresie projektowania instalacji elektrycznych lub doświadczenie jako inżynier instalacji układów zasilania w obiektach przemysłowych/ użyteczności publicznej
  • Umiejętność pracy w programie MS Office Excel
  • Mile widziana: znajomość rynku podwykonawców z branży instalacji elektrycznych
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Konkurencyjne, dobre wynagrodzenie
  • Umowę o pracę – stabilne zatrudnienie w firmie należącej ścisłej czołówki generalnych wykonawców na lokalnym rynku
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy
  • Udział w realizacji największych projektów i inwestycji w regionie
  • Długofalową współpracę w strukturach firmy, a także możliwość awansu

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Dane oferty
Osoba do kontaktu
Sandra Samsel
Konsultant ds. rekrutacji i szkoleń