Rekrutujemy specjalistów
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Wszędzie
Search in posts
Search in pages
Sklep
Szkolenia
Doradztwo personalne
Oferty pracy
Ogłoszenie archiwalneSzukasz pracy? Zobacz nasze wszystkie aktualne ofertySprawdź aktualne oferty pracy

Dla naszego Klienta, firmy ARM Automation Robotics Machines, realizującej projekty i specjalizującej się w zakresie budowy i automatyzacji maszyn, robotyzacji, sterowania procesem, programowania oraz diagnostyki w projektach krajowych oraz międzynarodowych, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Konstruktor Maszyn

Miejsce pracy: Chorzów

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie maszyn dostosowanych do konkretnego projektu linii przemysłowej, zgodnie ze specyfikacjami technicznymi, wymaganiami projektu oraz wymaganiami klienta
  • Opracowywanie modeli 3D oraz dokumentacji 2D w oprogramowaniu Autodesk Inventor
  • Dobór odpowiednich komponentów i podzespołów w ramach projektów (m.in. siłowniki, napędy, standardowe elementy)
  • Sprawowanie nadzoru podczas produkcji, montażu i uruchomień zaprojektowanych rozwiązań
  • Tworzenie list materiałowych, wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych oraz prowadzenie kosztorysu projektu
  • Bieżąca współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewny kierunek
  • 5-letnie doświadczenie w obszarze konstrukcji maszyn, linii produkcyjnych lub stanowisk zrobotyzowanych
  • Gotowość do wyjazdów służbowych: krajowych i zagranicznych
  • Umiejętność projektowania 2D i 3D, znajomość odpowiednich programów (preferowany Autodesk Inventor)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1/B2)
  • Umiejętności komunikacyjne, organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania Autodesk Inventor

To oferujemy:

  • Stabilne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę – 8000 -11000 zł brutto w ramach UoP
  • Elastyczny czas pracy (możliwość rozpoczęcia między 7.00 a 09.00)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez pracę w międzynarodowych projektach

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Dane oferty
Osoba do kontaktu
Sandra Samsel
Specjalista ds. rekrutacji i HR