Rekrutujemy specjalistów
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Wszędzie
Search in posts
Search in pages
Sklep
Szkolenia
Doradztwo personalne
Oferty pracy
Ogłoszenie archiwalneSzukasz pracy? Zobacz nasze wszystkie aktualne ofertySprawdź aktualne oferty pracy

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w branży automatyki przemysłowej, wytwarzającej produkty dla petrochemii, energetyki zawodowej i ciepłowniczej, gazownictwa i chemii, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Asystent Biura Zarządu

Miejsce pracy: Przemyśl

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnej organizacji i funkcjonowania biura Zarządu
  • Planowanie i organizowanie spotkań Zarządu oraz podróży służbowych
  • Zarządzanie przepływem informacji między Zarządem a innymi działami firmy, oraz pomiędzy Zarządem a klientami lub partnerami biznesowymi
  • Przetwarzanie dokumentów firmowych, kierowanie ich do Radcy Prawnego do opiniowania, zapewnianie ich prawidłowego składowania i archiwizacji
  • Wspieranie Zarządu w codziennych zadaniach, takich jak zarządzanie zadaniami i projektami, które wymagają zaangażowania różnych działów firmy
  • Realizacja samodzielnych projektów na zlecenie Zarządu

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • Doświadczenia w administracji i zarządzaniu
  • Znajomość prawa, w szczególności przepisów KSH i KC

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z uwzględnieniem doświadczenia i umiejętności kandydata
  • Możliwość pracy przy międzynarodowych projektach
  • Szeroki dostęp do szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe, jak i również z obszarów miękkich
  • Możliwość pracy w ambitnym i rozwijającym się środowisku, które zapewni kandydatowi wyzwania i szansę na rozwój kariery

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Dane oferty
Osoba do kontaktu
Michalina Semków
Konsultantka ds. rekrutacji i szkoleń