• Więszyce
  • Ogłoszenie archiwalne

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy z kapitałem niemieckim, której marka jest znana na całym świecie, zajmującej się m. in. produkcją odzieży i środków ochrony pracy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Realizacji Zamówień

Co  zyskujesz?

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę na pełny etat.
  • Konkurencyjne i stałe wynagrodzenie, w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość uzyskania rocznej premii w wysokości do 20% rocznego wynagrodzenia.
  • Normowany czas pracy – pon. – pt. – 08:00-16:00.
  • Udział w szkoleniach zawodowych.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, opartej na zasadzie zaufania, szacunku dla pracownika, gdzie istotne są długofalowe rezultaty pracy.

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zamówień (przyjęcie zamówienia, organizacja dostawy, fakturowanie sprzedaży).
  • Prowadzenie ewidencji zamówień oraz obsługa systemu.
  • Przygotowywanie raportów z podejmowanych działań.
  • Aktywna współpraca z przedstawicielami handlowymi firmy.
  • Godne reprezentowanie firmy w kontaktach handlowych z Klientami.
  • Utrzymywanie wzorcowych relacji z dotychczasowymi Klientami.

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wysoki poziom komunikatywności i zdolność do skutecznego nawiązywania relacji z Klientami.
  • Doskonała organizacja pracy, odpowiedzialność i wysoka samodyscyplina.
  • Wysoka kultura osobista, znajomość poprawnej polszczyzny, ciekawość świata, chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań.
  • Co najmniej dobry poziom obsługi pakietu MS Office (Word, Excel).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.