Szkolenia w Opolu, Katowicach, wizyta na warszawskich targach, warsztaty medialne w Nysie – tak można w skrócie opisać mapę naszych działań w lutym i marcu.

Szkolenia w Opolu, Katowicach, wizyta na warszawskich targach, warsztaty medialne w Nysie – tak można w skrócie opisać mapę naszych działań w lutym i marcu.

Co w szkoleniach ?

Za nami kolejne szkolenia otwarte jakie zorganizowaliśmy dla naszych klientów. W Opolu i Katowicach trenerzy Illustro prowadzili zajęcia z zakresu gospodarowania odpadami komunalnymi w świetle nowych przepisów. Ta tematyka od dłuższego już czasu cieszy się niezmiennym powodzeniem, dlatego w marcu ruszyła kolejna rekrutacja. Szczegóły na naszej stronie http://szkolenia.opole.pl/oferta/szkolenia/otwarte. Również na tej witrynie informacje, o zajęciach, które prowadzimy specjalnie dla urzędników. Mowa tutaj o Kodeksie Postępowania Administracyjnego, które to szkolenie obejmuje zasady postępowania i stosowania w jednostkach samorządu terytorialnego z uwzględnieniem ostatnich zmian w połączeniu z ustawą o odpowiedzialności majątkowej funkcjonariuszy publicznych za rażące naruszenie prawa.

Wciąż trwa rekrutacja na inne szkolenia otwarte, które prowadzimy w ramach szerokiego wachlarza naszej oferty. Techniki sprzedaży, trening antystresowy, czy telemarketing to tematy bardzo atrakcyjne, na które od lat jest zapotrzebowanie na rynku. Rekrutujemy również na kursy takie jak obsługa płatnika, czy ABC przedsiębiorczości. Nowością, którą szczególnie polecamy jest szkolenie „Jak zdrowo się odchudzać ?”. Tutaj znajdziecie link, gdzie opisane są wszelkie szczegóły https://illustro.pl/oferta/szkolenia/szkolenia_otwarte.

Co w PR ?

W marcu nasi trenerzy przeprowadzą także warsztaty medialne dla uczniów Nyskich gimnazjów. W ramach unijnego projektu specjaliści od public relations będą na zajęciach uczuć młodzież jak zachowywać się przed kamera, jak posługiwać się językiem ciała, oraz co zrobić żeby dobrze wypaść za równo w telewizji, jak i na przykład w trakcie rozmowy o pracę.

Co w promocji ?

Dział promocji ILLUSTRO odwiedził w lutym RAMA DAYS – największe w Polsce targi, na których prezentują się producenci i dystrybutorzy wszelkiego rodzaju gadżetów i upominków. Jak wiadomo popularność zaopatrzonych w logotyp smyczy, długopisów, czy różnorodnej poligrafii jest teraz bardzo duża i aby być konkurencyjnym w tej branży trzeba trzymać rękę na pulsie. Nasi specjaliści od promocji nie zasypują gruszek w popiele i na targach nawiązali wiele dobrze rokujących kontaktów handlowych. Wszystko to z myślą o naszych klientach.

Napisz do nas

Zapytaj o szkolenie

Marek Nowak

dyrektor ds. organizacji i rozwoju
tel. kom. 501 165 622
e-mail: marek.nowak@illustro.pl
tel. 77 44 28 554