ManagerLab - Kompleksowy program rozwojowy dla Managerów


Jesteś zainteresowany przeprowadzeniem szkolenia dla Managerów w swojej firmie?

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Możesz również skorzystać z dofinansowania na takie szkolenia.Manager Lab jest programem szkoleniowym, który został zbudowany specjalnie dla managerów. Jego celem głównym jest rozwój umiejętności niezbędnych do skutecznego zarządzania zespołem. Projekt szkoleniowy jest realizowany poprzez różnego rodzaju treningi symulacji oraz on-the-job.
Poprzez interaktywne sesje, studia przypadków oraz praktyczne ćwiczenia, uczestnicy mają okazję doskonalić umiejętności przywódcze, komunikacyjne, zarządzania czasem, rozwiązywania problemów oraz motywowania zespołu. Szkolenia te nie opierają się jedynie na teorii, a uczestnicy zapoznają się z praktycznymi narzędziami i wskazówkami, które mogą być natychmiast wdrożone w codziennym środowisku biznesowym. Dzięki temu managerowie mogą osiągać lepsze rezultaty i o wiele bardziej skutecznie zarządzać zespołem, co będzie miało duży wpływ na wyniki firmy.

Szkolenie ManagerLab zostało podzielone na dwie fazy, składające się z kilku etapów. Poniższe tabele przedstawiają szczegółowy plan działań w projekcie.


FAZA IFAZA II

Zapisz się na newsletter!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Illustro Doradztwo s.c. Grzegorz Rippel & Anna Marcichowska-Kotas i zapoznałem/am się z Polityką Prywatności.