Zainwestuj w szkolenia, bo to wydatek, który się szybko zwraca. Jako ILLUSTRO dajemy ci szeroki wachlarz szkoleń oraz profesjonalne doradztwo. Przeczytaj o naszych majowych projektach. 

W naszych działaniach nie ograniczmy się tylko do szkoleń adresowanych osobom dorosłym. Jak już wcześniej pisaliśmy w naszym Newsletterze szkoliliśmy w marcu z pracy z kamerą młode mieszkanki Nysy, które mają w planach zawód dziennikarki. W maju grupa naszych trenerów znów uda się do Nysy, tym razem, aby przez kilka kolejnych weekendów dla gimnazjalistów prowadzić zajęcia między innymi z podstaw przedsiębiorczości.

Kontynuujemy projekt „Akademia Trenera ILLUSTRO”. Na początku roku przeprowadziliśmy rekrutacje wśród początkujących  trenerów, tak aby wyłonić osoby z największym potencjałem. Gdy już wybraliśmy osoby najlepiej rokujące, zaprosiliśmy ich do udziału w naszej Akademii. Co kilka dni spotykają się w naszej siedzibie, aby uczestniczyć w szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych trenerów ILLUSTRO. Niektórzy już dołączyli do naszej ekipy i zbierają pierwsze doświadczenia trenerskie.

Excel to program, który zna każdy z nas, ale nie każdy potrafi go obsługiwać. Jego znajomość jest we współczesnych firmach co raz bardziej niezbędna. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom ruszamy z otwartym szkoleniem „Excel podstawowy +”. Celem zajęć jest zdobycie przez słuchaczy wiedzy i umiejętności związanych z pracą w arkuszu kalkulacyjnym Excel na poziomie podstawowym. Nasi trenerzy omówią zagadnienia podstawowych zasad i technik pracy, przydatne do pełniejszego wykorzystania arkusza kalkulacyjnego. Szczegóły można znaleźć na naszej stronie.

Techniki sprzedaży są dziś elementem bez którego trudno wyobrazić sobie nowoczesny i efektywny handel. Tego jak opanować techniki sprzedaży można dowiedzieć się na naszym szkoleniu otwartym, którego kolejna edycja rusza już pod koniec maja. Te szkolenia od lat cieszą się  wielką popularnością, dlatego z chęcią ogłaszamy kolejne nabory. Excel i techniki sprzedaży, to tylko dwa wybrany przykłady szkoleń otwartych. Pełny katalog na naszej stronie. Jak widać możliwość do szkoleń jest wiele, nie pozostaje nic innego jak korzystać, aby później nie żałować.

Zespół Illustro

Napisz do nas

Zapytaj o szkolenie

Marek Nowak

dyrektor ds. organizacji i rozwoju
tel. kom. 501 165 622
e-mail: marek.nowak@illustro.pl
tel. 77 44 28 554