fbpx
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Wszędzie
Search in posts
Search in pages
Sklep
Szkolenia
Doradztwo personalne
Oferty pracy
Illustro Szkolenia Doradztwo

ul. Cygana 4
45-131 Opole

NIP 991-006-34-56
REGON 160019478

Illustro Doradztwo s.c. Grzegorz Rippel&Anna Marcichowska-Kotas

ul. Cygana 4
45-131 Opole

NIP 754-29-73-174
REGON 160247096

Napisz do nas
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. *
Skontaktuj się z nami.
Grzegorz Rippel
Właściciel
Marek Nowak
Dyrektor ds. organizacji i rozwoju
Bitmap (3)
Magdalena Kondziela
Specjalista ds. administracji i szkoleń
Agnieszka Rył
Specjalista ds. marketingu
i obsługi HR
Sandra Samsel
Konsultant ds. rekrutacji i szkoleń
Trenerzy.
Katarzyna Krupa
Trener z zakresu etykiety i wizerunku w biznesie
Rozwiń
Prelegentka TEDxSGH oraz licznych konferencji biznesowych. Absolwentka Dyplomacji i Stosunków Międzynarodowych w Collegium Civitas w Warszawie. Pracowała w Parlamencie Europejskim w Brukseli.

Prowadząca liczne wydarzenia biznesowe, kulturalne, a także sportowe zarówno polsko, jak i anglojęzyczne. Kiedyś tancerka i wielokrotna finalistka turniejów tańca towarzyskiego na całym świecie. Jej kariera rozwijała się również w mediach. Katarzyna Krupa to uczestniczka pięciu edycji kultowego programu Taniec z Gwiazdami, prowadząca poranny program na żywo w Telewizji WP oraz reporterka w programie Dzień Dobry TVN.

Ambasadorka Akcji Społecznej „Sama Definiuję Swój Sukces”.
Marcin Łaski
Trener umiejętności interpersonalnych, sprzedażowych i menadżerskich
Rozwiń
Doradca biznesowy, konsultant, wykładowca akademicki, coach. Absolwent Marketingu na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Certyfikowany Trener Biznesu Studium Trenerów Europejskiej Grupy Doradczej.

Wykładowca akademicki na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz PWSZ w Kaliszu, posiadacz certyfikatu w zakresie wywierania wpływu i perswazji oraz wielu akredytacji PARP w zakresie prowadzenia szkoleń i konsultacji.

W ramach praktyki trenerskiej i doradczej od niemal 15 lat prowadzi szkolenia oraz coachingi dla firm prywatnych i pracowników sektora publicznego (m.in. ZUS, Poczta Polska, Powiatowe Urzędy Pracy, Urząd Miasta Poznania, Urzędy Marszałkowskie Łódź i Zielona Góra, MOPS Kędzierzyn-Koźle, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Obrony Narodowej, Master Foods Poland, Johnson & Johnson Poland, Nestle Pacific Polska, Lexmark International Polska, Procter & Gamble Poland, ING Nationale Nederlanden).

Marcin przeprowadził ponad 15 000 godzin dydaktycznych szkoleń w ramach projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Przeszkolił blisko 10 000 pracowników firm o zróżnicowanym profilu organizacyjnym i branżowym; zarówno prywatnych, jak i państwowych.
Daniel Pałyga
Trener z zakresu prawa pracy
Rozwiń
Absolwent studiów administracyjnych na Uniwersytecie Opolskim oraz studiów ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Od 21 lat związany z szeroko pojętym zarządzaniem ludźmi. Specjalista z zakresu czasu pracy oraz wynagrodzeń zajmujący się tematyką związaną z kontrolą prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, legalnością zatrudnienia.

Szkolenia prowadził m.in. dla Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Centrum Kultury, ZOO w Warszawie, Elewarr.

Świadczy usługi szkoleniowe, doradcze i konsultingowe w obszarze zatrudnianie cudzoziemców, systemów i rozkładu czasu pracy, czasy pracy kierowców, mobbingu, dyskryminacji i nierównego traktowania, systemów wynagrodzeń, delegowania pracowników, czy absencji pracowniczych.
Jan Jakub Cendrowski
Trener z zakresu komunikacji marketingowej, e-commerce i social media
Rozwiń
Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. Nauczyciel akademicki Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Od ponad piętnastu lat związany z marketingiem internetowym: Dyrektor kreatywny jednej z topowych agencji marketingowych z Wrocławia, prowadzącej projekty marketingowe dla czołowych firm i marek, m.in. Tymbark, Kubuś czy Żabka. Prowadził także projekty marketingowe dla największych sieci handlowych w Polsce – Auchan, Carrefour, Makro, Real, Tesco. Projektował i wdrażał strategie komunikacji z wykorzystaniem kanałów YouTube, Facebook, Instagram, Twitter. Laureat nagród branżowych oraz autor publikacji z dziedziny marketingu w czasopismach branżowych m.in. Marketer + oraz NowyMarketing.pl.
Wojciech Walla
Trener umiejętności sprzedażowych, kompetencji menadżerskich i rozwoju osobistego
Rozwiń
Trener z 18-letnim doświadczeniem biznesowym na stanowiskach Doradcy, Managera, Trenera wewnętrznego i Coacha zespołów sprzedaży.
Od 12 lat realizuje projekty szkoleniowe, w ramach których przeprowadził ponad 10 000 godzin warsztatów sprzedażowych i sesji doradczych.

Posiada certyfikat Practitioner Coach Diploma Noble Manhattan Coaching, IMF Effectiveness wydanym przez The Insitute for Motivational Living Inc.
Ukończył szkoły trenerów OSH Kontrakt i Moderator, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

Poprowadził szkolenia dla Komisji Europejskiej, Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach, PCPR w Wodzisławiu Śląskim, MOPS Wodzisław Śląski, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Unilever Polska, Ministerstwa Sprawiedliwości, Mix Electronics, Leroy Merlin, Autosan Sanok, Meble Black Red White, Mebel Rust, AGD Market Sp. z o.o. i wielu innych. Realizował projekty dla Państwowej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.
Wiktor Balcer
Trener z zakresu wystąpień publicznych, marketingu i PR
Rozwiń
Marketing i PR Manager w Cityboard Media, wykładowca w Instytucie Psychologii SWPS w Warszawie.

Pracował w agencjach Profile i ZOOM bsc. Realizował kampanie dla PGE EJ1, Onetu, Mniejszości Niemieckiej w Polsce, Agencji Rozwoju Przemysłu, Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności. Jako trener szkolił pracowników Tauronu, GDDKiA, Ministerstwa Środowska, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego i Agencji Rozwoju Przemysłu.

Komentator Gazety Wyborczej Opole. Publikował w Polska The Times, Gazecie Finansowej, Nowym Marketingu. Prelegent i moderator na kongresach i seminariach. Współautor 5 książek naukowych z zakresu PR i komunikacji. Ukończył studia magisterskie (socjologia), podyplomowe (PR) i doktoranckie (politologia).