Grudzień to bardzo intensywny czas działań w firmach szkoleniowo – doradczych. Nie inaczej było w ILLUSTRO, gdzie w ostatnim miesiącu zrealizowaliśmy szereg  ciekawych projektów.

Grudzień to bardzo intensywny czas działań w firmach szkoleniowo – doradczych. Nie inaczej było w ILLUSTRO, gdzie w ostatnim miesiącu zrealizowaliśmy szereg  ciekawych projektów.

Nie ustajemy we wspieraniu sportu. W grudniu byliśmy sponsorem I Memoriału Józefa Zemana rozgrywanego w Wadowicach. Ten siatkarski turniej organizowany jest, aby uczcić pamięć Józefa Zemana (1932-2010) – wybitnego szkoleniowca w historii wadowickiej siatkówki, nauczyciela, trenera, współtwórcy wadowickiej “Solidarności”. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wesprzeć inicjatywę Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej z Wadowic.
Także w tym mieście mieliśmy okazje pracować nad eventem dla naszego klienta firmy budowlanej TMT Wadowice. Już po raz drugi przygotowaliśmy dla nich imprezę będącą jednocześnie podsumowaniem roku jak i spotkaniem wigilijnym.  Dobrej zabawy nie brakowało.

Za nami kolejne szkolenie otwarte zorganizowane w naszej siedzibie na ulicy Cygana 4. Tym razem  poruszaliśmy tematykę autoprezentacji, oraz prezentacji produktu. Szkolenie było adresowane do handlowców, którzy chcieli poprawić swoją autoprezentację, a także dowiedzieć się, jak mówić o produkcie i przygotowywać prezentacje w programie Power Point.

Warto też wspomnieć o szeregu szkoleń dla ośrodków pomocy społecznej, urzędów gmin, starostw, czy innych instytucji. Za nami wiele godzin zajęć z komunikacji interpersonalnej,negocjacji, czy budowania zespołu.

A co przed nami ? Kolejne wyzwania! Już w lutym ruszamy z innowacyjnym projektem. Zapraszamy wszystkich chętnych na szkolenie „Psychologia koloru – narzędzie zwiększania sprzedaży”. Jest to oferta jakiej jeszcze w naszym kraju nie było. Zajęcia poprowadzi dr Marek Borowiński.  Rekrutacja na lutowe zajęcia trwa. Szczegóły na naszej stronie internetowej (zakładka – szkolenia otwarte).

Na zakończenie przyjmijcie Państwo od nas najlepsze życzenia noworoczne. Niech sukces (jakkolwiek pojęty) stanie się waszą codziennością, a nowe 12 miesięcy zlecą w przyjaznej i twórczej atmosferze. Wszystkiego dobrego życzy cały nasz zespół.

Redakcja Illustro

Napisz do nas

Zapytaj o szkolenie

Marek Nowak

dyrektor ds. organizacji i rozwoju
tel. kom. 501 165 622
e-mail: marek.nowak@illustro.pl
tel. 77 44 28 554