TAPICER

Dla naszego Klienta – Firmy z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży meblarskiej, którego głównym asortymentem są meble skrzyniowe, dostępne  w większości salonów meblowych, jak również we własnych punktach sprzedaży, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TAPICER

Miejsce pracy: Okolice Opola

Wynagrodzenie: 4000 – 5000 zł

Zakres obowiązków:

  • Tapicerowanie/ obijanie siedzisk i oparć foteli, foteli biurowych, krzeseł- tapicerka meblowa,
  • Montaż zawiasów, okuć oraz ich mechanizmów,
  • Obsługa pistoletu pneumatycznego i innych narzędzi stolarskich/ tapicerskich,
  • Inne prace monterskie i ślusarskie z zakresu tapicerki meblowej,
  • Gotowość do stworzenia nowego działu i jego koordynacja.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Zmysł estetyczny,
  • Chęć i motywacja do pracy,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie,
  • Pracę w zakładzie produkcyjnym z nowoczesnym parkiem maszynowym,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o rozpoznawalnej marce, będącej liderem rynku w produkcji mebli skrzyniowych,
  • Nieograniczone możliwości rozwoju,
  • Przyjazną atmosferę w pracy opartą na zaufaniu i szacunku.