Projektant Instalacji Elektrycznych dla Przemyśle

  • Brzesko
  • Applications have closed

Dla naszego klienta – firmy, której głównym obszarem działalności są prace elektroinstalacyjne w przemyśle spożywczym oraz projektowanie i wykonawstwo  elektroenergetycznych urządzeń rozdzielczych – poszukujemy pracownika do działu projektowania.

Projektant Instalacji Elektrycznych dla Przemysłu

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad dokumentacją techniczną
  • Projektowanie rozdzielnic sterujących (niskie napięcie)
  • Obsługa programów do projektowania
  • Współpraca z klientem lub generalnym wykonawcą

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych i układów sterowania
  • Wiedza z zakresu automatyki, robotyki, sieci przemysłowych
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Znajomość aparatury łączeniowej niskiego napięcia oraz komponentów automatyki i robotyki
  • Dobra znajomość ePlan Electric P8 i MS Office
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziane
  • Duże zaangażowanie oraz dobra organizacja czasu pracy własnej

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premia
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Uczestnictwo w dużych projektach inwestycyjnych
  • Dostęp do szkoleń zawodowych oraz profesjonalnych narzędzi pracy
  • Pracę w firmie rodzinnej, z bogatą tradycją i ponad 30-letnim doświadczeniem w branży, posiadającej wysoką renomę na rynku
  • Pracę od poniedziałku do piątku w standardowych godzinach pracy