Operator maszyn (branża meblarska)

Obecnie na zlecenie naszego Klienta- jednego z największych producentów mebli w woj. opolskim, którego asortyment jest dostępny w większości salonów meblowych, jak również we własnych punktach sprzedaży, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn  (branża meblarska)

Miejsce pracy: Okolice Opola

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn do produkcji mebli
  • Obsługa maszyny CNC do obróbki drewna
  • Kontrola prac maszyn i zgłaszanie awarii
  • Prace związane z pakowaniem, sortowaniem wytworzonych elementów

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, min. 1 rok
  • Znajomość rysunku technicznego- jako dodatkowy atut
  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o rozpoznawalnej marce, będącej liderem rynku            w produkcji mebli
  • Przyjazną atmosferę w pracy, otwartość i zaufanie