KUCHARZ

Nasz klient – dom weselny „Gościniec Pod Różą” – to obiekt z wieloletnią tradycją. Gościniec świadczy wyłącznie usługi organizacji zaplanowanych imprez jak np. wesela, komunie, chrzciny, urodziny, a także bankiety, spotkania biznesowe, studniówki, bale karnawałowe itp. Gościniec specjalizuje się w tradycyjnej kuchni regionalnej.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

KUCHARZ

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie oraz wydanie posiłków dla gości restauracji z dbałością o ich jakość i smak. Poszukujemy osoby, która ma zdolności kulinarne, gotowanie jest dla niej przyjemnością i chciałaby podzielić się tym z innymi.

Dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia w sezonie.
  • Umowę o pracę.
  • Posiłki pracownicze.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Chcielibyśmy abyś posiadał:

  • Doświadczenie na podobnych stanowisku.
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność, pozytywną energię.
  • Dobrą organizację czasu pracy.