Kierownik Magazynu

  • Opole

Dla naszego klienta- firmy handlowo- transportowej,działającej w branży paliwowej, z uznaną i rozpoznawalną marką na lokalnym rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Opole

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, organizowanie, kierowanie i kontrolowanie działalności związanej z funkcjonowaniem magazynu, tj. odbiór, transport, przechowywanie, wypełnianie zamówień        i utrzymanie odpowiednich stanów magazynowych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami firmy
  • Organizowanie pracy personelu magazynu
  • Zamawianie, przyjmowanie, sprzedaż i dystrybucja towarów
  • Nadzór nad optymalnym wykorzystaniem przestrzeni magazynowej
  • Nadzorowanie harmonogramu dostaw oraz odpowiednie gospodarowanie towarem
  • Kontrolowanie prawidłowego obiegu dokumentacji i dopełnianie związanych z nimi formalności
  • Przyjmowanie i odpowiadanie za reklamacje dotyczące problemów, związanych z dostawą towaru
  • Wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających pracę, poszukiwanie i wprowadzanie udoskonaleń
  • Fakturowanie

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień z zakresu logistyki, gospodarki magazynowej
  • 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość systemu Comarch będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Orientacja biznesowa i zdolność nawiązywania kontaktów
  • Doświadczenie w firmie w branży paliwowej, olejowej, motoryzacyjnej itp. – będzie dodatkowym atutem
  • Dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią uznaniową
  • Pracę w firmie z tradycjami i ponad 20-letnim doświadczeniem w branży paliwowej
  • Przeszkolenie produktowe