Inżynier Sprzedaży

Jesteśmy jednym z liderów w branży producentów automatyki przemysłowej, specjalizującej się w sensoryce, systemach identyfikacji radiowej RFID, przemysłowych sieciach komunikacyjnych oraz systemach bezpieczeństwa dla przemysłu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

         Miejsce pracy: region woj. pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego

Chcemy powierzyć Ci takie zadania jak:

  • Doradztwo techniczne i obsługa klienta na każdym etapie procesu sprzedaży i realizacji wdrożeń.
  • Utrzymywanie i rozwój relacji biznesowych z obecnymi klientami oraz aktywne poszukiwanie nowych.
  • Kreowanie polityki sprzedażowej w podległym regionie – pomorskim, kujawsko – pomorskim.
  • Współpraca z zespołem inżynierów na etapie przygotowania oferty i wdrożenia.

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Pro-aktywną postawę i zaangażowanie – wiedza techniczna w obszarze automatyki przemysłowej i doświadczenie mile widziane.
  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta – doradztwo techniczne w obszarze automatyki przemysłowej będzie dodatkowym atutem.
  • Wykształcenie – preferujemy wykształcenie wyższe na jednym z kierunków: automatyka, robotyka, elektrotechnika, mechatronika lub pokrewne.
  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych.

Nasza oferta dla Ciebie:

  • Umowa o pracę na pełny etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze.
  • Wysokie premie za realizację planu sprzedaży.
  • Samochód służbowy średniej klasy- kompakt.
  • Praca w nowoczesnej firmie z uznaną marką o światowym zasięgu.
  • Wsparcie zespołu technicznego w realizacji sprzedaży.
  • Dostęp do profesjonalnych szkoleń zawodowych – firma posiada własne Centrum Szkoleń technicznych, a dodatkowo otrzymujesz wsparcie coacha, z którym indywidualnie doskonalisz kompetencje.