Elektryk / Mechanik Utrzymania Ruchu

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy elektryków – automatyków do pracy w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkującym części dla przemysłu motoryzacyjnego.

Zakład należy do amerykańskiego koncernu zatrudniającego na całym świecie ponad 30 tys. osób w 90 zakładach. Firma została wyróżniona w 2017 roku Nagrodą Polskiego Przemysłu Motoryzacyjnego w kategorii PRACODAWCA.

Elektryk-Mechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Częstochowa

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie przeglądów maszyn w zakresie automatyki oraz instalacji elektrycznych.
  • Diagnozowanie, usuwanie oraz analiza awarii maszyn, w szczególności w zakresie automatyki i elektroinstalacji.
  • Usprawnienie istniejących maszyn, urządzeń i stanowisk produkcyjnych.
  • Wdrażanie usprawnień mających na celu poprawę zdolności procesów produkcyjnych.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne na kierunku automatyka, elektryka, mechatronika lub inne pokrewne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Praktyczna wiedza z zakresu automatyki i elektroinstalacji na liniach produkcyjnych.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych.
  • Mile widziane uprawnienia SEP.
  • Dobra organizacja pracy własnej i zdolność do samodzielnej pracy.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Nasza oferta:

  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zatrudnienie w renomowanym zakładzie o międzynarodowym zasięgu.
  • Praca w nowoczesnym środowisku technologicznym.
  • Atrakcyjne miejsce pracy.
  • Możliwość awansu i dalszego rozwoju w automatyce przemysłowej.
  • Dostęp do szkoleń zawodowych oraz profesjonalnych narzędzi pracy.