Doradca Techniczno – Handlowy w branży BHP

Nasz klient – jeden z liderów na rynku pomiarów bezpieczeństwa na stanowiskach pracy, a także wiodący dostawca systemów i osprzętu BHP – poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów

Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby lubiące nawiązywać kontakty biznesowe.

Nie wymagamy posiadania doświadczenia w branży BHP, ponieważ zapewniamy nowej osobie pakiet szkoleń produktowych oraz wsparcie na etapie wdrożenia do pracy.

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie woj. śląskiego, małopolskiego, opolskiego, świętokrzyskiego i łódzkiego
  • Promocja pakietu usług pomiarowych i badawczych proponowanych przez firmę (m.in. częstotliwości hałasu, drgań, oświetlenia oraz pola elektromagnetycznego)
  • Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • Prowadzenie prezentacji produktowych

Wymagania:

  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży B2B
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoka kultura osobista
  • Energia oraz zaangażowanie w podjęte działania

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym uzależniony od wyników
  • Pakiet szkoleń produktowych i handlowych oraz wsparcie na etapie wdrożenia do pracy
  • Samochód służbowy (także do użytku prywatnego)
  • Pracę w firmie o uznanej marce na rynku, oferującej wysoce specjalistyczne usługi i systemy zabezpieczeń w obszarze BHP
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę