Doradca Techniczno-Handlowy w branży BHP

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy z kapitałem niemieckim, której marka jest znana na całym świecie, zajmującej się m. in. produkcją odzieży i środków ochrony pracy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczno -Handlowy
w branży BHP

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów w podległym regionie, głównie poprzez wizyty u klientów i profesjonalne doradztwo w zakresie środków ochrony pracy.
  • Prezentowanie oferty firmy potencjalnym klientom i budowanie z nimi długotrwałych więzi opartych na wizerunku marki.
  • Utrzymywanie wzorcowych relacji z dotychczasowymi klientami.
  • Doskonała współpraca z centralą firmy w Polsce oraz realizacja strategii sprzedaży.
  • Przygotowywanie raportów z podejmowanych działań.

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie min. średnie: techniczne lub ekonomiczne, mile widziane w obszarze związanym z BHP.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wysoki poziom komunikatywności i zdolność do skutecznego nawiązywania kontaktów handlowych.
  • Doskonała organizacja pracy, odpowiedzialność i wysoka samodyscyplina.
  • Wysoka kultura osobista, znajomość poprawnej polszczyzny, ciekawość świata, chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań.
  • Co najmniej dobry poziom obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego (ewentualnie niemieckiego) będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziana znajomość branży środków ochrony pracy, a także przepisów prawa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych – praca w terenie.

Co zyskujesz

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę na pełny etat.
  • Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie.
  • Możliwość uzyskania rocznej premii w wysokości 20% rocznego wynagrodzenia.
  • Wysokiej klasy narzędzia pracy (m. in. samochód osobowy, laptop, telefon).
  • Udział w szkoleniach zawodowych.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, opartej na zasadzie zaufania, szacunku dla pracownika, gdzie istotne są długofalowe rezultaty pracy.