Inżynier Jakości w branży Automotive

Dla naszego Klienta, firmy produkującej podzespoły dla branży motoryzacyjnej, cieszącej się bardzo dobrą opinią wśród kontrahentów i pracowników, dysponującej nowoczesnym parkiem maszynowym, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

  • Kompleksowe zarządzanie dokumentacją w ramach systemu zarządzania jakością (opracowywanie, wdrażanie, aktualizacja).
  • Przygotowanie firmy do certyfikacji zewnętrznych oraz audytów klienta.
  • Zarządzanie audytami zewnętrznymi i wewnętrznymi.
  • Zarządzenie reklamacjami.
  • Definiowanie i zarządzenie działaniami korygującymi i zapobiegawczymi.
  • Współpraca ze wszystkimi działami w zakresie wdrożenia, utrzymania i rozwoju systemu zarządzania jakością w firmie.
  • Rozwijanie świadomości pro-jakościowej wśród pracowników, szkolenia w zakresie obowiązujących norm i standardów jakościowych dla różnych szczebli w organizacji.
  • Inicjowanie działań doskonalących system zarządzania jakością.

Nasze oczekiwania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży Automotive.
  • Znajomość normy, IATF 16949:2016 oraz wymogów VDA 6.3.
  • Praktyczne doświadczenie w przeprowadzaniu audytów systemu i procesu.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Znajomość metodyki rozwiązywania problemów.
  • Wysokie umiejętności analityczne, pracy z licznymi danymi.
  • Znajomość narzędzi typu FMEA, SPC, APQP, 8D etc.
  • Znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Umiejętność pracy w grupie, inicjatywa w działaniu, asertywność.

Co oferujemy:

  • Umowa o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
  • Praca w systemie jednozmianowym (8:00-16:00).
  • Prywatna opieka medyczna.