Zakład Ubezpieczeń Społecznych to kolejna duża instytucja korzystająca z usług ILLUSTRO. Ale nie trzeba być pracownikiem ZUS, aby przekonać się o jakości naszych usług, wystarczy zapisać się na studia podyplomowe, które prowadzimy na WSB.

Dla kadry zarządzającej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przygotowaliśmy cykl trzech dwudniowych szkoleń z zakresu motywowania w zarządzaniu ludźmi. To popularny wśród kadry managerskiej temat szkoleń, bo praca nad motywacją w zespołach jest współcześnie dużym wyzwaniem. Realizacja tego projektu trwa, a każda ze stron jest zadowolona ze współpracy.

Kolejny zakres naszej aktywności to studia podyplomowe „Doradztwo Zawodowe i Przedsiębiorczość”, które to  prowadzimy wspólnie z  Wyższą Szkołą Bankową  w Opolu.  Jakie korzyści  można mieć z naszych studiów ? Słuchacze zostaną wyposażeni w praktyczne umiejętności świadczenia doradztwa zawodowego, doradztwa kariery i przedsiębiorczości w obszarach szkoły (doradztwo zawodowe dla młodzieży) oraz wszelkiego typu organizacjach biznesowych i społecznych (przedsiębiorczość i doradztwo karier dla osób dorosłych). Uczestnicy będą mieli dostęp do narzędzi badawczych i wyników najnowszych badań. Oferta sprofilowana jest pod kątem osób, które chcą pracować jako szkolni doradcy zawodowi, komercyjni doradcy kariery, doradcy zawodowi w projektach unijnych, doradcy zawodowi w jednostkach samorządowych itp. Studia są dopasowane do obecnych wielokierunkowych potrzeb rynku w zakresie kształcenia doradców zawodowych. Rekrutacja trwa, szczegóły na naszej stronie.

Dla zainteresowanych naszymi szkoleniami otwartymi mamy dobą informację. Już po wakacjach wznawiamy kolejne warsztaty. Tym razem w planach mamy kolejną odsłonę cieszącego się niesłabnącym zainteresowaniem szkolenia z telemarketingu, oraz nowości w naszej ofercie, czyli szkolenia z profesjonalnej obsługi sekretariatu. Szczegóły, terminy i harmonogramy już pod koniec sierpnia na naszej stronie.

Zespół prasowy ILLUSTRO

Napisz do nas

Zapytaj o szkolenie

Marek Nowak

dyrektor ds. organizacji i rozwoju
tel. kom. 501 165 622
e-mail: marek.nowak@illustro.pl
tel. 77 44 28 554