ILLUSTRO od ponad 10 lat z sukcesem wspiera organizacje w osiąganiu ich celów biznesowych.

Oferujemy usługi z zakresu Human Resources, w tym m. in. rekrutacje pracowników, wdrażanie programów adaptacyjnych dla nowych pracowników, programy rozwojowe i ścieżki awansu zawodowego, wdrażanie programów szkoleniowych i motywacyjnych, coachingi i job treningi, budowanie efektywnych zespołów. Posiadamy akredytację KRAZ (nr 6257).

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy inżynierów automatyków do pracy w Browarze Żywiec w Żywcu.
Nasz klient to lider w branży elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej z ponad 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu oraz wdrażaniu systemów elektroinstalacyjnych, aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki w przemyśle spożywczym oraz innych gałęziach przemysłu.

Inżynier Automatyk – Dział utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Żywiec (Browar Żywiec)
Wynagrodzenie: 4 – 6 tys. zł brutto

Nasze oczekiwania:

 • Poszukujemy kandydatów posiadających doświadczenie w programowaniu układów automatyki przemysłowej i sterowania. Oczekujemy, aby idealny kandydat potrafił programować sterowniki PLC – Simens S7, a także obsługiwał aplikacje systemów wizualizacji przemysłowej.
  Od kandydatów oczekujemy również umiejętności odczytywania dokumentacji technicznej, w tym głównie schematów elektrycznych i DTR.
 • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych, diagnozowanie i usuwanie usterek, instalowanie oraz uruchamianie instalacji automatyki przemysłowej.
 • Kandydat na to stanowisko powinien wykazywać się dynamicznym podejściem do pracy, zaangażowaniem w realizację ambitnych celów zespołu oraz chęcią do podejmowania wyzwań i ciągłego doskonalenia swoich kompetencji.
  Od idealnego kandydata oczekujemy doskonałej organizacji pracy, zdolności do osiągania ponadprzeciętnych wyników pracy oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Co oferujemy w zamian:

 • Umowę o pracę na pełny etat
 • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do poziomu kwalifikacji i doświadczenia
 • Zatrudnienie w firmie rodzinnej, z bogatą tradycją i ponad 30-letnim doświadczeniem w branży automatyki, posiadającej wysoką renomę na rynku.
 • Atrakcyjne miejsce pracy: Browar Żywiec.
 • Dostęp do szkoleń zawodowych oraz profesjonalnych narzędzi pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV na adres: praca@illustro.pl (w tytule maila proszę podać nazwę stanowiska).

Informacji ws. rekrutacji udziela:
Marek Nowak
tel. 501 165 622

W CV prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).