Doradztwo personalne Opole, Wrocław, Katowice, Kraków

doradztwo_personalne_bloczekJako przełożony lub pracodawca, który sumiennie dba o swoje obowiązki, na pewno masz świadomości, jak istotną rolę w Twojej działalności odgrywają odpowiednie decyzje personalne, np. kogo zatrudnimy, ile powinno wynosić jego wynagrodzenie pracownika, aby pracował efektywnie, czy i kiedy go awansować? Aby podejmować je prawidłowo, nie popełniając przy tym kosztownych błędów, sięgnij po profesjonalne doradztwo personalne.

Zasoby ludzkie, czyli pracownicy, są kluczowym elementem każdej firmy oraz organizacji. Dobór odpowiedniego zespołu ludzi, którzy spełniają stawiane przed nimi wymagania i potrafią sprawnie ze sobą współpracować, stanowi klucz do sukcesu Twojego przedsiębiorstwa. Prowadząc biznes, chcesz żeby pracownicy posiadali odpowiednie umiejętności i wiedzę, a także wysoką motywację do pracy i zaangażowanie w realizację postawionych im celów. Dbając o to, automatycznie troszczysz się o własny interes, jako pracodawca lub przełożony. Pamiętaj o tym i przekonaj się osobiście, że profesjonalne doradztwo personalne jest zyskowną inwestycją, a nie koniecznym kosztem.

Jako firma Illustro działająca m.in. w takich miastach jak Opole, Wrocław, Katowice czy Kraków, posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji i selekcji pracowników, wdrażaniu programów szkoleniowych i motywacyjnych oraz budowaniu efektywnych zespołów. Oferujemy także inne usługi z zakresu Human Resources, jak np. wdrażanie programów adaptacyjnych dla nowych pracowników, programy rozwojowe i ścieżki awansu zawodowego, badania kompetencji, coachingi, testy psychometryczne, narzędzia Extended Disc, audyty personalne.

Wykorzystując bogate doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje naszych konsultantów zapewniamy najwyższą jakość naszych usług, czego najlepszym dowodem są zadowoleni klienci. Jeżeli chcesz mieć pewność, że zatrudniasz właściwych ludzi i efektywnie wykorzystujesz ich potencjał, dając im każdego dnia szanse do stawania się coraz lepszymi w tym co robią, proponowane przez nas usługi doradztwo personalnego i HR z pewnością pozwolą osiągnąć Ci ten cel.

Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia Marszałka Województwa Opolskiego nr 6257.

Marek Nowak

dyrektor ds. organizacji i rozwoju
tel. kom. 501 165 622
e-mail: marek.nowak@illustro.pl
tel. 77 44 28 554