Dotacje na szkolenia dla pracowników
2024

Skorzystaj z dofinansowania na szkolenia, jeśli Twoja firma zatrudnia co najmniej 2 pracowników!

11 tysięcy złotych - aż tyle możesz pozyskać maksymalnie na przeszkolenie jednego pracownika!

Nie zwlekaj i wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia Twoich potrzeb szkoleniowych i pomożemy pozyskać dofinansowanie.Dla kogo przeznaczone jest dofinansowanie?

Dofinansowanie przeznaczone jest na szkolenia dla pracowników firm mikro-, małych-, średnich oraz dużych. Warunkiem jest posiadanie w firmie co najmniej 2 pracowników.


Jak duże dofinansowanie mogę pozyskać?

Możesz pozyskać aż do 80% dofinansowania w zależności od tego jaki program będzie pasował do specyfiki Twoich potrzeb. Dofinansowania w zależności od wielkości firmy wynoszą średnio:
Mikro - 18 tys. złotych
Mała - 37 tys. złotych
Średnia - 68 tys. złotych
Duża - 92 tys. złotych


Na co mogę przeznaczyć środki pozyskane z dofinansowania?

Pozyskane z dofinansowania środki możesz przeznaczyć na różne szkolenia dla Twoich pracowników - np. z obszaru zarządzania, sprzedaży, marketingu, e-commerce, social media, obsługi programów biurowych, kompetencji kierowniczych, HR i wielu innych.


Co muszę zrobić, aby uzyskać dofinansowanie?

Wypełnij powyższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia Twoich potrzeb szkoleniowych. Gwarantujemy pełne wsparcie podczas wypełniania wniosku dot. dofinansowania.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń: 501 165 622

Marek Nowak

ILLUSTRO Szkolenia Doradztwo - © 2024

Zapisz się na newsletter!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Illustro Doradztwo s.c. Grzegorz Rippel & Anna Marcichowska-Kotas i zapoznałem/am się z Polityką Prywatności.