fbpx

Illustro

Szkolenia | Doradztwo personalne | Doradztwo organizacyjne

Nazwa ILLUSTRO pochodzi z łacińskiego i oznacza „wskazywać, doradzać”. Tym właśnie się zajmujemy – wspieraniem i wskazywaniem optymalnych dróg rozwoju dla naszych Klientów.

Od ponad 10 lat z sukcesem wspieramy naszych Klientów w osiąganiu ich celów biznesowych. Nasze usług  to szkolenia oraz doradztwo personalne i organizacyjne. Nasz zespół trenerów i konsultantów to praktycy i doświadczeni fachowcy z różnych obszarów biznesu.

Niezależnie od rodzaju wsparcia, zawsze chcemy poznać firmę i jej cele. Szkoląc pracowników zawsze dążymy do tego, aby nabywali takie umiejętności, które przyniosą korzyści biznesowe dla firm w których pracują. W projektach rekrutacji, rozwoju personelu dążymy do tego, aby pracownicy posiadali właściwe, najlepsze kompetencje, ale także reprezentowali postawy i zachowania dopasowane do kultury i celów firmy.

Zapraszam do współpracy

Grzegorz Rippel

Nasi Klienci

Opinie Klientów

… dzisiaj nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na współprace z firmą Illustro i mogę ich wyłącznie wszystkim gorąco polecać.

Piotr GlinkaPrezes Zarządu Turck Polska Sp. z o. o.

… przeprowadzone przez nich szkolenia, to nie sztampowe podejście i wykładanie wiedzy przez 8 godz., tak jak to robiły poprzednie firmy. Szkolenia z Illustro, to dobrze zainwestowane pieniądze.

Bronisław Górecki Właściciel Hurtowni Motoryzacyjnej FHU "Górecki"

… to firma, która rozumie indywidualne potrzeby klienta i przeprowadzili bardzo dobre rozpoznanie specyfiki działania firmy i pojawiających się problemów. Było to dla nas bardzo ważne aby szkolenie było dedykowane wyłącznie dla nas.

Justyna DoleżychDyrektor Administracji i Finansów, ATO Sp. z o. o. Sp. k.

Illustro to duża świadomość i entuzjazm. Zapewniają wyjątkowe i indywidualizowane podejście.  Potrafią słuchać i wypełniać potrzeby klienta. Szkolenia to ich pasja, a profesjonalizm w działaniu odczuwa się na każdym etapie współpracy.

Tomasz GracaPełnomocnik Zarządu Protec Sp. z o.o.

… jesteśmy przekonani, że usługi świadczone przez firmę Illustro spełniają najwyższe standardy obowiązujące na nowoczesnym rynku szkoleniowym.

Mariusz CzupałaPełnomocnik Spółki E&A Sp. z o. o.

… inspirują do poświęcania czasu do pracy nad samym sobą nie tylko w czasie ich trwania, ale także na co dzień podczas wykonywania obowiązków w pracy i w domu.

Piotr SikoraPrezes Zarządu Sundoor Sp. z o. o. Sp. k.

Jak najbardziej polecamy firmę Illustro jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie.

Marek StaruszkiewiczWłaściciel firmy Czemar-Serwis

Firma Illustro wniosła do naszej organizacji nowoczesne spojrzenie na doskonalenie pracowników.

Barbara KrząstekDyrektor Personalny, Agros Sp. j.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych działań przez Illustro, przede wszystkim dlatego, że wykonane usługi są w praktyce wykorzystywane w naszej firmie.

Patryk KawalaPrezes Contact Center One Sp. z o. o.

OFERTA

Szkolenia | Doradztwo personalne | Doradztwo organizacyjne

Szkolenia

Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń dla zarządzających i pracowników wszystkich szczebli organizacji. Specjalizujemy się w realizacji szkoleń zamkniętych- dedykowanych oraz On-The-Job Treningów. Nasze szkolenia poprzedzamy badaniem potrzeb samych uczestników oraz zlecających szkolenie.  Zwracamy szczególną uwagę na zdobywanie przez uczestników praktycznych umiejętności oraz użyteczność przekazywanych informacji przez trenerów, odnoszenie się do przykładów z branży naszego klienta, atrakcyjną i angażującą uczestników formę warsztatów. Po szkoleniu spotykamy się z Klientem i przygotowujemy raport z proponowanymi działaniami rozwojowymi, zarówno dla pracowników, jak i samej organizacji.

Doradztwo personalne

Realizujemy kompleksowe usługi związane z zarządzaniem pracownikami- najcenniejszym zasobem organizacji. Proponujemy: rekrutację i selekcję pracowników, wdrażanie programów adaptacyjnych dla nowych pracowników, programy rozwojowe, badania kompetencji, coachingi, testy psychometryczne, narzędzia Extended Disc, usługi doradztwa zawodowego i  kariery. Nasi doradcy personalni, psychologowie i coachowie posiadają wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje, pracują zgodnie z najwyższymi standardami jakości i etyki wykorzystując rzetelne narzędzia diagnostyczne.
Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia Marszałka Województwa Opolskiego nr 6257.

Doradztwo organizacyjne

Wspieramy Klientów w obszarach związanych ze sprawnym funkcjonowaniem ich organizacji. Zajmujemy się optymalizacją firm w zakresie struktur organizacyjnych, przepływów informacji, zakresów funkcjonalnych i zadaniowych jednostek organizacyjnych, zespołów i stanowisk pracy. Wykonujemy m. in. audyty organizacyjne, badania kultur organizacyjnych, wdrażamy systemy motywacyjne.  Doradzamy w zakresie poprawy wyników sprzedaży służb handlowych oraz doskonalenia jakości obsługi klienta i procesów sprzedaży. Świadczymy również usługi z zakresu Public Relations. Ponadto projektujemy i realizujemy działania z obszaru optymalizacji produkcji (Lean Manufacturing, 5S, Kaizen).

Najnowsze aktualności