Projekt skierowany jest do wszystkich firm o profilu usługowym, handlowym lub produkcyjno-handlowym. Uczestnikiem projektu może być każda firma zatrudniająca pracowników obsługi klienta i sprzedaży.

Dlaczego warto?
– Wysoka jakość usługi w ramach projektu. Projekt jest prowadzony przez doświadczonych konsultantów, którzy zapewniają najwyższą jakość prezentowanych rozwiązań z zastosowaniem autorskich i sprawdzonych w praktyce handlowej rozwiązań podnoszących efektywność pracy służb handlowych.
– Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne. Konsultanci spotkają się z Państwem w dogodnym dla Państwa terminie, w siedzibie Państwa firmy celem omówienia szczegółów projektu i dostosowania go do specyfiki Państwa firmy.
– Minimum formalności – szczególnie w porównaniu z dokumentacja zgłoszeniową np. w projektach unijnych. Zyskujecie przede wszystkim czas.
– Zaproszenie nas do spotkania nie wiąże się z żadnymi dalszymi zobowiązaniami czy kosztami. Także w każdym momencie projektu bez żadnych konsekwencji można wystąpić z uczestnictwa w projekcie.

Napisz do nas

Zapytaj o szkolenie

Marek Nowak

dyrektor ds. organizacji i rozwoju
tel. kom. 501 165 622
e-mail: marek.nowak@illustro.pl
tel. 77 44 28 554