Rekrutujemy specjalistów
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Wszędzie
Search in posts
Search in pages
Sklep
Szkolenia
Doradztwo personalne
Oferty pracy
Ogłoszenie archiwalneSzukasz pracy? Zobacz nasze wszystkie aktualne ofertySprawdź aktualne oferty pracy

Dla naszego Klienta – jednej z największych hurtowni rynku motoryzacyjnego, posiadającej ogólnopolską sieć sprzedaży i dystrybucji, cieszącej się bardzo dobrą opinią w branży, a także na rynku pracy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Product Manager w branży motoryzacyjnej

Miejsce siedziby firmy: Opole

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów kluczowych – przygotowanie strategii sprzedażowych i ofert, prowadzenie negocjacji handlowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie i utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji
  • Współpraca z dostawcami krajowymi oraz zagranicznymi
  • Realizacja wyznaczonych celów oraz planów sprzedażowych
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotycząca konsumentów i działań konkurencji oraz wyników sprzedaży własnych produktów
  • Zapewnienie optymalnych stanów magazynowych (analiza wskaźników rotacji, właściwe planowanie zapasów itp.)
  • Prowadzenie doradztwa technicznego dla klientów
  • Podejmowanie działań aktywizujących sprzedaż, m.in. nawiązywanie współpracy z agencjami marketingowymi
  • Stała współpraca z zespołem handlowców
  • Raportowanie wyników i prowadzenie ewidencji sprzedaży zgodnie ze standardami firmy
  • Kształtowanie i promowanie pozytywnego wizerunku firmy

Na co zwracamy uwagę:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku jako doradca techniczny lub przedstawiciel handlowy w branży motoryzacyjnej samochodów ciężarowych
  • Znajomość rynku motoryzacyjnego samochodów ciężarowych
  • Umiejętność analitycznego i nieszablonowego myślenia
  • Biegłość w posługiwaniu się j. angielskim (min. poziom B2)
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań i doskonała organizacja pracy własnej

Nasza oferta dla Ciebie:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Praca w międzynarodowym środowisku – możliwość doskonalenia j. angielskiego
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Możliwość doskonalenia kompetencji, m. in. poprzez szkolenia zawodowe oraz pracę w doświadczonym zespole specjalistów
  • Dla osób spoza Opola istnieje możliwość wykonywania części pracy w trybie zdalnym
  • Samochód służbowy, telefon i laptop
  • Program opieki medycznej, z możliwością dodania członków rodziny
  • Karta Benefit – Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Dane oferty
Osoba do kontaktu
Sandra Samsel
Konsultant ds. rekrutacji i szkoleń