Rekrutujemy specjalistów
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Wszędzie
Search in posts
Search in pages
Sklep
Szkolenia
Doradztwo personalne
Oferty pracy
Ogłoszenie archiwalneSzukasz pracy? Zobacz nasze wszystkie aktualne ofertySprawdź aktualne oferty pracy

Dla naszego Klienta, firmy będącej podwykonawcą w takich branżach jak rafineryjna, stoczniowa i produkcyjna, na terenie Belgii, Holandii i Niemiec, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Koordynator międzynarodowych projektów rekrutacyjnych

Siedziba firmy: Opole

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynacja projektów zagranicznych w zakresie delegowania pracowników do pracy na terenie Belgii, Holandii, Niemiec
  • Zarządzanie zespołem planistów w oddziale w Polsce
  • Ścisła współpraca i koordynacja zagranicznych oddziałów planowania oraz współpraca z działami rekrutacji i koordynatorami
  • Bieżący kontakt z zagranicznymi Klientami firmy, między innymi w zakresie badania zapotrzebowania na pracowników
  • Budowanie pozytywnego i rzetelnego wizerunku firmy wśród zagranicznych kontrahentów

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)
  • Doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu projektami zagranicznymi
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji o charakterze biznesowym
  • Gotowość do wyjazdów służbowym (średnio 2 wyjazdy/ kwartał)

To oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenia oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy zdalnej po etapie wdrożenia w obowiązki
  • Pakiet benefitów (karta MULTISPORT, szkolenia i kursy)
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Współpraca z zespołami kompetentnych specjalistów z obszaru planowania i rekrutacji
  • Profesjonalne centra treningowe dla delegowanych przez nas pracowników

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Dane oferty
Osoba do kontaktu
Sandra Samsel
Konsultant ds. rekrutacji i szkoleń