Rekrutujemy specjalistów
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Wszędzie
Search in posts
Search in pages
Sklep
Szkolenia
Doradztwo personalne
Oferty pracy
Ogłoszenie archiwalneSzukasz pracy? Zobacz nasze wszystkie aktualne ofertySprawdź aktualne oferty pracy

Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy produkcyjnej z branży automotive, działającej na rynku międzynarodowym, poszukujemy Kandydatów, na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów strategicznych – branża motoryzacyjna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja działań związanych z zakupem materiałów potrzebnych do produkcji
  • Opracowywanie i realizacja międzynarodowych strategii zakupowych dla konkretnych grup materiałowych w ścisłej współpracy z innymi działami firmy
  • Pierwsza linia wsparcia we wszelkich kwestiach związanych z zakupami dla polskiego oddziału firmy
  • Niezależne negocjacje z dostawcami aż do zawarcia kontraktów
  • Aktywne działanie na rzecz obniżenia kosztów zakupu materiałów we współpracy z dostawcami i oddziałami firmy
  • Zarządzanie dostawcami (proces kwalifikacji nowych dostawców, ciągła ocena dostawców, nadzór nad programami rozwoju dostawców itp.)
  • Tworzenie statystyk i raportów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów (preferowane w branży motoryzacyjnej)
  • Znajomość języka angielskiego – niezbędna do stałego kontaktu z zagranicznymi oddziałami firmy i dostawcami
  • Wiedza z zakresu analizy kosztów, kwalifikacji i rozwoju dostawców
  • Samodzielność i duże zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Dobra znajomość SAP i MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Szkolenia techniczne oraz możliwość zdobywania dodatkowych kwalifikacji
  • Wynagrodzenie dopasowane do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia zawodowego
  • Praca jednozmianowa, elastyczny czas pracy możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 9:00
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Pracę w firmie o charakterze międzynarodowym ze zgranym i doświadczonym zespołem
  • Dogodna lokalizacja – łatwy dojazd samochodem zarówno z Opola jak i ze Śląska (bliskość autostrady A4)

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Dane oferty
Osoba do kontaktu
Karolina Cybulska
Specjalista ds. rekrutacji i HR