Rekrutujemy specjalistów
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Wszędzie
Search in posts
Search in pages
Sklep
Szkolenia
Doradztwo personalne
Oferty pracy
Ogłoszenie archiwalneSzukasz pracy? Zobacz nasze wszystkie aktualne ofertySprawdź aktualne oferty pracy

Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy produkcyjnej z branży automotive, działającej od ponad 90 lat na rynku międzynarodowym, poszukujemy Kandydatów, na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków

  • Rozpatrywanie zapytań ofertowych (RFQ) na komponenty wiązek elektrycznych w ramach fazy pozyskiwania nowych projektów i klientów
  • Reprezentowanie działu zakupów w multidyscyplinarnych i międzynarodowych zespołach projektowych
  • Aktywne działanie na rzecz obniżenia kosztów zakupu materiałów do celów produkcyjnych
  • Identyfikacja nowych dostawców i optymalnych kosztowo źródeł zaopatrzenia
  • Niezależne negocjacje z dostawcami aż do zawarcia umowy
  • Planowanie budżetu materiałowego i odpowiedzialność za zgodność kosztów materiałowych
  • Zapewnienie realizacji etapów projektu związanych z zakupami, w tym dokumentacji zgodnie z APQP
  • Zarządzanie danymi w systemie SAP

Nasze wymagania

  • Ukończone studia techniczne, ekonomiczne lub kursy z tego obszaru
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów (preferowane w branży motoryzacyjnej)
  • Płynna znajomość biznesowego języka angielskiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Działanie zorientowane na cel, samodzielność i dobre zarządzanie czasem
  • Dobra znajomość SAP i MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole i asertywność
  • CV w języku angielskim

Mile widziane

  • Znajomość produktów i technologii w zakresie tworzyw sztucznych i obróbki metali

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Szkolenia techniczne oraz możliwość zdobywania dodatkowych kwalifikacji
  • Wynagrodzenie dopasowane do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia zawodowego
  • Praca jednozmianowa i elastyczny czas pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 9:00)
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Pracę w firmie o charakterze międzynarodowym ze zgranym i doświadczonym zespołem
  • Dogodna lokalizacja – łatwy dojazd samochodem zarówno z Opola jak i ze Śląska (bliskość autostrady A4)

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Dane oferty
Osoba do kontaktu
Karolina Cybulska
Specjalista ds. rekrutacji i HR